2737
2739
عنوان

از الان استرس دارم سزارین کنم یا طبیعی؟؟؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 39 پست

وا مگه میشه اولی سزارین باشه دومی طبیعی🤔

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فامیلاتونم خیلی بی فکرن که ناهار شام میان،فامیلای ما که فقط ده دقیقه میشستن و بلند میشدن

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2728
اگه٣ ..٤ سال گذشته ميتوني سزارين كني ولي طبيعي خيلي بهتره  حالا من از سزارين ميترررسم  ...

منم از سز میترسیدم،البته نه اینکه از طبیعی نترسما،ولی بیشتر به طبیعی راضی بودم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
مگه میشه بهشون بگی نیان.ناراحت نمیشن؟؟؟

اره ،وقتی بگی حال خوشی نداری، شام و ناهار نمیان دیگه ،در حد ی ساعت نشستن و رفتن ،منم شرایطم عین شماست، مامانم کمرشو عمل کرده هیچ‌کار نمیتونه بکنه واسم خودممو،همسرم ، بعد ک چهل بگذره حالم بهتر شه همسرم گفته ولیمه میده

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
طبیعی نیار خیلی سخته مخصوصا خیلی دکترا قبولت نمیکنن تازه بخیه های طبیعی فاجعه هست سز کن نگو بزار۵ رو ...

مگه میشه نگی.والا  واسه ی بچه ی اولم اینقدر مرد و زن ریخته بودم بیمارستان که روم نمیشد به بچه شیر بدم.اعصابم بهم ریخته بود بخداااا

اصلا چرا یکی بچه اش به دنیا میاد اینقدر میرن خونه ی طرف.من که همیشه میزارم یه مدت بگذره بنظرم فقط د ...

خوب تقصیر خودته من سزارین کردم ولی مثل تو نبودم خیلی زود خوب شدم البته خیلی خوش زخمم ولی روز دهم مهمونی گرفتم همه اومدن کادو دادن و شام خوردن خیلی هم مفصل گرفتم فقط دی جی دعوت نکردم که بچه اذیت نشه تو هم از قبل به فامیلات تاریخ جشن رو بده زودتر نیان

2740
اگه٣ ..٤ سال گذشته ميتوني سزارين كني ولي طبيعي خيلي بهتره  حالا من از سزارين ميترررسم  ...

میتونن طبیعی بدنیا بیارن...

ولی دکترای شهر ما همشون میگن سزارینی ها مجددا برای بارداری بلد سزارین میشن.

دیروز یکی بود ۱۱ سال پیش سزارین داشت.بازم سزارین باید میشد بدون هیچ مشکلی😶

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
منم از سز میترسیدم،البته نه اینکه از طبیعی نترسما،ولی بیشتر به طبیعی راضی بودم

منم اگه مشكل نداشته باشم راضضضضي نميشم به سز 

تازه اگه بچه زير ٣ باشه كه بخيه هم نميخوره ادم 💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️

خوب تقصیر خودته من سزارین کردم ولی مثل تو نبودم خیلی زود خوب شدم البته خیلی خوش زخمم ولی روز دهم مهم ...

واسه بچه ی دوم حوصله ی مهمونی و....ندارم.بعدشم با این گرونی ها.بچه که میاد کلی خرجش هست.از وسایل گرفته تا هزینه ی بیمارستان و.....

والا ما که فعلا نمیتونیم کلی قسط داریم

2706