2733
2734
عنوان

بیاین نظر بدید ازدواج عجیب دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 25946 بازدید | 311 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی شمام متوجه شدین روانشناسا مشاورا اکثرا توزندگی خودشون موندن و اکثرا مطلقه هستن

داشتن هوش فکری خوبه اما هوش اجتماعی هم مهمه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2731
حسام گفت هیچکی منو برای خودم نمیخواست من فکر میکردم که الان اون منو برای خودم میخواد و این حرفا خل ...

غلط کرد...ببخشیدها...همه شون همینن...می خواد زنش داشته باشه دوست شمام باشه...بی لیاقت ن

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
من سر هم نمیکنم چرا باید الکی سر هم کنم اخه خلم مگه؟!!!

باشه شما درست میگی، بفرمایین ادامه بدین... 😊

من رفتم که دیگه بحثی نباشه🚶‍♀️🖐️

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
راستی شمام متوجه شدین روانشناسا مشاورا اکثرا توزندگی خودشون موندن و اکثرا مطلقه هستن

چه ربطی داره؟؟مثل اینکه بگی هیچ دکتری نباید سرطان بگیره یه مریض نشه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2740
لزومی نداره وقتی یه چیز الکی داره سر هم میکنه به صرف دوست بودن سرمونو بندازیم پایین و این حرفا رو با ...

عزيزم مجازي يعني همين دنياي واقعي كه نيست واقعيتو جستجو كنيم هرجور مايليد گلم

2706