2733
2734
عنوان

بیاین نظر بدید ازدواج عجیب دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 25946 بازدید | 311 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روانشناس خودش به روانپزشک احتیاج داره قات زده

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

پسره بی شرف بوده خاااک بر سرش

بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون
2728

خانوما توجه کنید که قرار نیست ما کسی رو منعو یا قضاوت کنیم ما تو زندگی هرکسی نیستیم و خبر از زندگیش نداریم که چرا رابطه داست یا نداشت  زمین گرده حالا به هر روشی 

و به ما ربطی نداره هرکی زندگیه خودشه و صلاح زندگیه خودس رو خودش میدونه  کسی منو ریپلای نکنه حوصله بحث ندارم

باشه شما خوب. ما آدم ناصالح و .. راضی شدین؟؟  😐😂

من نگفتم من صالحم شماناصالح من خوبم شمابد اومدین بدحرف میزنین ماهم گفتیم حرفاتون بدبود نمیدونم چراانقد موضع میگیرین 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم

دوستم هم همون موقع زنگ زد بهش

جواب نداد

پاشد رفت دم در اپارتمان حسام

در که زد دوستش باز کرد

بعد گفت حسام کجاست

اونم گفت با خانومش خوابن

دوستمم گفت باشه بهش بگید من پایین تو ماشینم منتظرشم

اکه ممکنه یه لحظه بیاد

2740
بله ولی خفیف 

من ۵ سال این مشکل رو ذاشتم شدید شدید هم بود 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 

لايك مي

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
حسام زورش کرده ووییییییییییییییییییییییییییی

بنظرم رابطه داشتن اتفاقه

یهو میافته

نباید قضاوت کنیم 

کار درستی بوده یا نبوده 

دوستم و حسام شرایط زندگیشون اینا رو پذیرفته 

بنظرم اتفاقیه که افتاده

دوستم هم همون موقع زنگ زد بهش جواب نداد  پاشد رفت دم در اپارتمان حسام در که زد دوستش باز کرد ...

حسام با زنِ تازه عقد کرده در حال استراحت با دوستش تو یه آپارتمان بودن؟؟!!! جل الخالق😐

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.