2733
2734
عنوان

بیاین نظر بدید ازدواج عجیب دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 25946 بازدید | 311 پست
اتفاقا اینطوری خاطره ی خوبی براش ساختی. و همچین شخصیاتی که پذیرش شوهرو تو هرشرایطی دارن بیشتر همسرشو ...

يك حال داد جون تو يادم ميوفته دوس دارم باز عروسي كنم🔫😐😂😂😂😂

شايد تنها بازمانده جهان زني باشد ك با شيطان تانگو ميرقصد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدبدحرف میزنین شمال کجاگفت من چون خوبم اجازه ندادم 

عزیزم هدفش بود ک بگه عاره من خوبم وگرنه وقتی میترسید نباید میگف شما چرا قبل ازدواج کاری میکتید این ینی من از همه بیشتر حالیمه بهترم از همه 

‏کاش این مردم می فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش ...
يك حال داد جون تو يادم ميوفته دوس دارم باز عروسي كنم🔫😐😂😂😂😂

😂😂😂👌 

منم خیلی ترسو بودم ولی بخاطر شوهرم باهاش راه اومدم ..ترسش بیشتر اذیت میکرد تا خودش 🤭😅 فرداشم گفتم همین بود؟  چقدر میترسیدم!خخ

عشق آمدن را بلد است .. اما ماندن را باید یادش بدهی
پیام اولشو بخونین. بعدم مگه توی تایپ لحن مشخصه؟!!

خوندم چیزبدی نگفتن شمااومدی میگی اداخوبارودرنیارآهابو میدادبله ازپیام هم لحن هم شخصیت طرف کاملا مشخصه

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
چقدبدحرف میزنین شمال کجاگفت من چون خوبم اجازه ندادم 

همینو بگید.....من فقط تعجب کردم که چطور کسی انقدر راحته. توی ایران با هر دینی و دیدی و فرهنگی قبل از عقد رابطه داشتن صحیح نیست. 

حالا بعصی ها نمک میپاشن و بی ادبی میکنن متاسفانه 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
عزیزم هدفش بود ک بگه عاره من خوبم وگرنه وقتی میترسید نباید میگف شما چرا قبل ازدواج کاری میکتید این ی ...

خوب عزیزم راس میگه من خودمم تا چند وقت بعد از عقد وا ندادم قرار نیس چون مطلقه هستی هر کسی اومد بگی بفرما

2706