2733
2739
عنوان

کیا جنینشون بریجه با پاست

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 53 پست
سخته به نظرم😯

اره منم واژنم یکسره تیر میکشه بدبختی زیره شکمم سفت میشه کلی درد میکنه تاحالا دوسه بار از درد زیاد رفتم زایشگاه

یه صلوات برا نینی تو شکمم بفرستین برام بمونه🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همش حرکات بچمو بالای شکمم حس میکنم. اخرین بارم بریچ بود. برا خودش نشسته بود. ولی میگن میچرخه چون جا داره. ولی یه روزا انگشتای دستش که پایین شکممو میخارونه حس میکنم. یعنی ثابت نیس انگار. اینبار برم ببینم چطوریه

اره منم واژنم یکسره تیر میکشه بدبختی زیره شکمم سفت میشه کلی درد میکنه تاحالا دوسه بار از درد زیاد رف ...

آره برای منم خیلی اذیت میکنه.خدا کنه بچرخه. هرچقدر بزرگتر بشن سختره برامون🤒🤒

سخته به نظرم😯

درد رو همه دارن طبیعیه.

مشکل من این بود بچه چون سرش بالا بود و جای کافی نداشت دولیکو سفال شده بود وقتی به دنیا اومد شوهرم بچه رو دید انقد گریه کرده بود همه فکر میکردن بچه چیزیش شده

2738
معده درد ربطی ب بریچ نداره ... توی بارداری هشتاد درصد معده درد دارن و توی یه هفته هایی بیشتره

معده درد من معده درد معمولی نبود در اثر ضربه ک جنین میزد بود چون درد معدم حالت ضرب دیدگی بود بچه ک چرخید خوب شدم کاملا

هفته 20 که خیلی زوده برا اینکه وضعیت نینی رو بگن. تا اخرش نینی کلی میچرخه. ولی من با کوچکترین فعالیت ...

من کشاله یکی از پاهام هفته 23 تا 26 وحشتناک درد داشت ک توی خواب گریه میکردم میخواستم جا بجا شم . خود بخود خوب شد

2706