2737
2734
عنوان

دکتر گوارش کودکان سراغ دارید؟

1355 بازدید | 8 پست

سلام دوستان 

پسر من ۲۲ ماهشه و غذا رو میکس میخوره 

اگر گریه شدید بکنه بالا میاره

اگر یه کوچولو غذا بره تو گلوش آنقدر اوق میزنه تا بالا بیاره

ولی بعضی چیزا رو مثل بیسکوییت و موز و پفیلا و نون رو قورت میده

اگرم به غذایی رو قورت بده که بالا نیاره بعدش کلی سکسکه می‌کنه

هر چی هم میبینه دلش میخواد بخوره میزاره تو دهنش میجوئه وقتی کامل له شد تف می‌کنه بیرون

احساس میکنم خودش خیلی داره عذاب می‌کشه دلش میخواد بخوره نمیتونه😥

حالا کسی تجربه داره باید چیکار کنم 

دکتر گوارش ببرم؟اگر آره دکتر عالی سراغ دارید؟!

دکتر خودش میگه زمان بده درست میشه ولی چند نفر و دیدم که الان نه ساله و دوازده سالن ولی هنوز اوق میزنن....

سه روزم گرسنگی دادم که شاید قورت بده ولی فقط بچم گرسنه موند😣😣😣

تو رو خدا اگر می دونید بگید چیکار کنم ؟!!!

و‌گفت: بی زارم از آن خدایی که به طاعت من از من خشنود شود ‌وبه معصیت من از من خشم گیرد پس او‌خود در بند من است تا من چکنم....

اگه میتونی بیایی ارومیه دکتر شاه صنم غیبی هست تنهادکتری که دردبچه منو فهمیدالبته لطف خدابودو اون وسیلس ولی پزشک ماهری هس

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️

دخترمن از شش ماهگی تو شش کیلو ثابت مونده بود تایکشالگی هیچکس دردشونمیفهمید صدتادکتربردم اخرسریکسالگی بردم پیش غیبی درجابستری کرد کلی ازمایشو عکس رنگیو سونوگرافیو فلان اخرسرمتوجه مشکلش شد 

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میتونی بیایی ارومیه دکتر شاه صنم غیبی هست تنهادکتری که دردبچه منو فهمیدالبته لطف خدابودو او ...

مشكل بچه چي بود و درمانش چي بود؟

و‌گفت: بی زارم از آن خدایی که به طاعت من از من خشنود شود ‌وبه معصیت من از من خشم گیرد پس او‌خود در بند من است تا من چکنم....
2728
دکتر اخترخاوری تهران هستن.کوارش کودک

عزيزم شما رفتيد پيشش؟

ميشه توضيح بدي مشكل چي بود و درمان چي بود؟

2738
اگه میتونی بیایی ارومیه دکتر شاه صنم غیبی هست تنهادکتری که دردبچه منو فهمیدالبته لطف خدابودو او ...

ببخشیدمیدونم خیلی وقته ازاین تاپیک گذشته

دخترمن رفلاکس پنهان داره خیلی اذیت میشه پیش دوتادکتربردم خوب نشدبه نظرتون ببرم پیش دکترغیبی 

دکترخوبیه؟