2733
2734
عنوان

مهریه زندان

| مشاهده متن کامل بحث + 2926 بازدید | 126 پست
طرف نه سال بود با زنه داشت زندگی میکرد. اون موقع ها مهریه رو اینقدر الکی الکی در نظر میگرفتن میگفتن ...

خب دیگه ازین به بعد گوشی دستش میاد زیر یه چیزیو ندونسته امضا نکنه. وقتی مهریه سنگینو قبول میکنی یعنی بایذ فکر پرداختش هم باشی در حالیکه همه فکر میکنن صوریه

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پ چطوری داداشش ارایشگر بوده که برای شوهر شما تعریف کرده؟

توجه کن. ارایشگره داداشش افتاده بود زندان برای مهریه. بعد تو دادگاه که رفته بوده یه مرده که اونجا بوده برای این ارایشگره تعریف کرده که اره بابام فوت شد و... 

2731
ببیند اصلا این مدل مهریه و این مقدار اصلا درست نیست یعنی مهریه در حد یه هدیه است. مثلا ۱۱۰ سکه اصلا ...

درسته، 

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
2740
توجه کن. ارایشگره داداشش افتاده بود زندان برای مهریه. بعد تو دادگاه که رفته بوده یه مرده که اونجا بو ...

ممنون. گیج شده بودم

درکنار دیگران، تنها زندگی کردن رو یاد بگیر، چون هیچکس موندنی نیست...

مردا پدرشوخته تر ازین حرفان، اصلا دلتون براشون نسوزه

2706