2733
2739
عنوان

مهریه زندان

| مشاهده متن کامل بحث + 2926 بازدید | 126 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باتوجه به حقوق قسط بندی میشه شاید ماهی دوتا سکه یا سه تا سکه انقدم مهریه گرفتن راحت نیس مرد خیلی میت ...

در حال حاظر کمترن اقساط مهریه که دیدم 12ماه و بیشترین 30 ماه یک سکه بوده است

من نمیگم همه مردها بدهستن ، اما اغلب زن ها تا جون به لب نشن ، نمیرن سراغ مهریه گرفتن. توی دعوا های ...

بعد از بخشنامه اخیر بابت مهریه در ابان 99 {چند روز پیش} کمترین اقساطی که من دیدم در دادگاه 12 ماه یک سکه و بیشترین اقساط 30ماه یک سکه. چون طبق این بخشنامه باید طوری قسط بندی شود که به هیچ قیمت منجر به صدور حکم جلب نشود

2731
آره اگه از دادن مهریه فرار کنه، زن می توه حکم جلب‌ رو بگیره و بندازتش زندان. بعدم کسی که مهریه می گی ...

زندانیان مهریه از سابقه دار نمیشوند

ضمن این که مهریه طوری اقساطی میشود تا کسی به زندان نرود

مرد بیچاره باباش میمیره. از قضا باباهه وضع مالی خوبی داشته اینم تک پسر بوده. چهلم باباش زنش میره مهر ...

شوهر تا یک ماه بعد از حکم قطعی مهریه فرصت اعسار دارد که در این صورت بر اساس توان مالی زوج قسط بندی میشود.ضمن این که دوست شما زیاده روی کردند و هیچ فرد را به خاطر محکومیت های مالی به ویژه مهریه با پابند به دادگاه نمی آورند