2737
2734

از ی موضوعی ناراحتم خیلی نمیتونم بیخیالش بشم واقعا حالم بده حس میکنم خرد شدم بنظرتون چیکار کنم

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاید بنظرتون مسخره بیاد ولی کلا نابود شده اعتماد ب نفسم الان چند هفتس مدام میرم تمرین برا رانندگی کلی هزینه اموزش دادم همه چی اوکیه وقتی میرم پیش افسر دستپاچه میشم ی سوتی میدم رد میشم الان بار پنجمم بود بخدا خسته شدم نمیدونم چیکار کنم بعد این همه هزینه دلمم نمیاد ولش کنم

شاید بنظرتون مسخره بیاد ولی کلا نابود شده اعتماد ب نفسم الان چند هفتس مدام میرم تمرین برا رانندگی کل ...

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
2740

ابروم جلو شوهرم رفته مدام میبرم تمرین میگه مشکلی نداری ولی نمیدونم چرا پیش افسر احمق میشم ی سوتی مسخره میدم که بعدا بهش فک میکنم دلم میخاد بمیرم

وقتی میشینی پیش افسر فکر کن تنهایی و با ارامش شروع کن به رانندگی

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست
بخدا موضوع کمی نیست خودتو بزار جای من شوهرت چند روز ببرت اموزش هی اعتماد ب نفس بدت بعد روز امتحان سو ...

عزیزم کاش با شوهرت نری,,,, خودت برو که استرس  اینکه دوباره جلو اون ضایع بشی رو نداشته باشی

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
یعنی امروز ب معنای واقعی خرد شدم هیچکس منو درک نمیکنه

نه منظور ما اینه که طبیعیه,, اکثرا برا ازمون شهری رانندگی چندین بار رد میشن اصلا زشت نیست

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....