2733
2734
عنوان

کسی اینجا هست خواهرشوهرش بچه زیر3سال داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 44 پست
خیلی بد حرف میزنی هیچ تاپیکی اختصاصی نیست بچه ها هم فقط نظر دادن، میتونی قبول کنی، میتونی رد کن ...

نظر بدن محترمه .احترام میزارم . ولی بی ادبی کنن جواب میگیرن.

مثل کلمه حسود و پوچ و... 

بهتره  هرجا اجازه دادن صحبت کنید  بلد باشید چطور مکالمه کنید

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آها از این نظر آره درست نیست  شوهرت تا حالا گلایه نکرده بهشون؟

نه شوهرم گلایه نکرده ولی همیشه میگه مادرم چقدر تبعیض قائل میشه. کلا  از همون ابتدا هم این خواهرشوهرم بدون بچه هم ارجحیت داشت به ما

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
شما کلا با همه نظرات مخالف مشکل داری,,, مشخص شد چرا مادرشوهرت ترجیح میده با بچه سرگرم بشه تا با تو ه ...

شما و یه نفر دیگه همه اید 😂😂 خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه

2728
نه شوهرم گلایه نکرده ولی همیشه میگه مادرم چقدر تبعیض قائل میشه. کلا  از همون ابتدا هم این خواهر ...

تک دختره؟

منم خواهر شوهرم تک دختره اونقدری ک بهش اهمیت میدن ب شوهر من نمیدن

حتی خونه اون ک میرن کلی سوغاتی میبرن ولی خونه ما همیشه دست خالی میان با اینکه هر دومون شهر دور از اوناییم

ولی من ناراحت نیستم شوهرمم همینطور بالاخره تک دختر هست و عزیز تره

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین
اینم اداشه. دیگه بچه صبح تاشب پیششه فقط هفته ای یبار دوساعت مارو میبینه  از خود بیخود میشه و با ...

غیرمستقیم منظورش اینه که شما هم نوه بیاری براش

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
تک دختره؟ منم خواهر شوهرم تک دختره اونقدری ک بهش اهمیت میدن ب شوهر من نمیدن حتی خونه اون ک میرن کل ...

نه  تک دخترنیست

2738
به به  افرین استارتر یکم یاد بگییییر

تو خیلی کینه داری از من  😂😂😂

بچه تورو نگفتم  که اینجوری میکنی

به سلامت

من ی جاری دارم پیش خودشون زندگی میکنه شاید باورت نشه پدر و مادر شوهرم با اینکه هر روز اون نوه شونو ...

عزیزم وقتی نوه پیش خودشون بزرگ میشه بهش احساس تعلق بیشتری دارن...این طبیعیه.

یکی از خواهرشوهرای من همسایه دیوار یکی مادرشوهرمه و بچه هاش همش خونه ی مادرشوهرم هستن...بقیه خواهرشوهرام دورترن.

حتی خواهرشوهر کوچیکم که مجرده و خونه هست هم بچه های خواهرش رو که همش پیششون هست ، بیشتر از بچه های خواهرای دیگش دوست داره...چه برسه به مادرشوهرم.

احساس نزدیکی بیشتری بهشون داره...حتی به پسر خواهرشوهرم میگه داداش خخخخ ( به خواهرزادش میگه داداش  )

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
بقیه خواهر شوهرات چی اونارم اینجوری میخوان

کلا خواهرشوهرامو میخواد چون میگه برام میمونن. 

عزیزم وقتی نوه پیش خودشون بزرگ میشه بهش احساس تعلق بیشتری دارن...این طبیعیه. یکی از خواهرشوهرای من ...

آره منم همینو میگم کلا نوه براشون خیلی عزیزه

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین
2706