2733
2739
عنوان

چیکار کنم حسادت نکنم اون موقع

920 بازدید | 51 پست

مادر شوهرم همیشه برای جاریم لباسای قشنگ میخره یا میره برا خودش میخره مثلا الکی میاد خونه میگه من اینو نمیخوام فوری میده جاریم،حالا من کاری به این کارا ندارم ولی خیلی فرق میزاره بینمون همیشه براش کادو و اینا میخره ولی تا حالا برای من یه جفت جوراب هم برای اینکه دلم خوش شه نخریده ،البته من ناراحت اینم که هر چی میخره میزاره جلو چشم من بهش میده و اونم میپوشه و کلی تعریف میکنه ازش ،و من اونموقع کمی دلم می شکنه و کمی حسادت میکنم ،دلم نمیخواد حسادت کنم و حالم خراب شه چون آدم حسودی نیستم ولی نمیدونم  چرا اونموقع ها اینجوری میشم   میشه کمکم کنید 

خدا جون به هر کی انتظار بچه میکشه یه نی نی سالم بده       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حق داری

آره ،جالب اینجاس که دقیقا میزاره وقتی که من اونروز لباس قشنگی هم تنم نیس کلا اعتماد به نفسم هم میاد پایین

2740

بهت حق میدم، شاید جاریت یا برادر شوهرت در غیاب شما بهش محبتی، کمکی، هدیه ای، پولی چیزی میده ک الان مادرشوهرت داره جبران میکنه. ولی کار بدی میکنه جلوی چشم شما. بنظرم کمتر برو جایی که هر دو هستن تا اذیت نشی

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

چه کار بدی میکنه .....حق داری ولی دیگه باید  بی خیالی طی کنی یا وقتی جلوت به جاریت کادو میده بگو ااااا اتفاقا منم واسه مامانم اینجوری خریدم چند وقت پیش

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
آره ،جالب اینجاس که دقیقا میزاره وقتی که من اونروز لباس قشنگی هم تنم نیس کلا اعتماد به نفسم هم میاد ...

همیشه هم برای خودت لباس قشنگ بگیر، بهتر از مال اونا تا اعتماد بنفست پایین نیاد

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
مرض داره برای شما نخره؟؟یا واقعا جاریت بهتره از شما؟؟

آره حتی یه جوراب هم نخریده یه روز  روسریم کثیف شد ،شالش رو پوشیدم شالش هم قدیمی کهنه بود ،چند روز بعد گفت شالم خونه شماست برام بیارش 

2706