2737
2739

من زايمان اولم طبيعي بود بعداز زايمان دوبار عمل كردم يكبار لاپراسكوپي بود و يكبار هم عمل باز، به نظرتون اين بار اجازه ميده سزارين كنم يا بازم مجبورم ميكنن طبيعي زايمان كنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

ربطی نداره

منم عمل آپاندیس داشتم 

اما سزارین اختیاری کردم 

یعنی واسه اینکه قبلا عمل داشتم مجوز سزارین بهم ندادن

پول دادم و توی بیمارستان خصوصی سزارین کردم

شمام اگر خواستی باید همین کارو بکنی

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
پس اونایی که سزارین دوم و سوم هستن چطوری قبول میکنن.

من زايمان اول طبيعي بودم، الان ميخوم بدونم با وجود داشتن بخيه و اينكه قبلا عمل داشتم اجازه ميدن اين دفعه رو سزارين كنم يا نه؟

يعني دليل واسه سزارين نميشه؟

آهان منظورتون رو فهمیدم اگه عمل باز داشته باشین به خاطر فشاری که طبیعی داره احتمال این که سز کنن زیاده بستگی به عملتون داره.مثلا برا آپاندیس مشکلی نیست طبیعی زایمان کنی

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
چه سالي؟ من 95 بهم اجازه ندادن حتي تو بيمارستان خصوصي

من شهریور 96 دخترم دنیا اومد

باید دکترت قبول کنه

من از دکترم خواستم ایشون هم گفت چرا که نه ما هر کاری مادر بخواد انجام میدیم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
آهان منظورتون رو فهمیدم اگه عمل باز داشته باشین به خاطر فشاری که طبیعی داره احتمال این که سز کنن زیا ...

من يه بار لاپراسكوپي كردم كه واسه كيسه صفرا بود، يكبار هم جراحي باز كه كيست داشتم و يك تخمدانم رو برداشتن

2706