2733
2734
عنوان

هوسه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه فایده که نمیتونم..اصلا بلد نیستم‌به کسی تاحالا پیام‌ندادم باید چی بگم دفعه اول درمورد چی صحبت کنم

منم پسر عمم رو دوست داشتم بهش پیام دادم بهش گفتم

همه کسم دخترم❤
2728

عزیزم ان خودش حواسش جایی دیگست و تمایل به رابطه باهات نداره که میگه هوسه تو هم کاتش کن که بعدا ضربه بیشتر نخوری الان رابطت را تموم کنی بهتر که بخای به زور با کسی باشی که تمایلی نداره والا اینا که هر دو عاشق هم‌ بودند بعد ازدواج  عشق عاشقی یادشون میره چه برسه به یک طرف و رابطه زورکی

همه چی درست میشه 

عزیزم اون نمیخوادت فقط داره بهونه الکی میگیره

وگرنه اگه بخوادت تو یک قدم سمتش برداری اون ۱۰ قدم‌برمیداشت

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
2740
حتمارشما از قبل باهم‌ارتباط داشتید من شمارشو هم نداشتم در این حد

خب منم نداشتم اونا کرمانشاه بودن ما ساوه چون دوسش داشتم پیام دادم باهم حرف میزدیم چندسال باهم بودیم الانم ازدواج کردیم 1ساله😍

همه کسم دخترم❤
حتمارشما از قبل باهم‌ارتباط داشتید من شمارشو هم نداشتم در این حد

به نظرم به خودت افتخار کن اعتماد به نفس داشته باش که عاشق شدی به نظرم اگه اونم پسر خوبی باشه عشقتو درک میکنه

همه کسم دخترم❤

تا که از جانب معشوق نباشد کششی 

کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم