2726
عنوان

هوسه ؟؟؟

405 بازدید | 38 پست

اینکه یکی رو از ته قلب بخوای . واسش دعا کنی . نگاه عکسش کنی و قربون صدقش بری و از نبودش نگران بشی .وتمام حست رو بهش بگی اما اون بگه هوسه و نفهمدت .چطور باید توجیهش کرد که واقعا دوستش داری 

اون خودش طرفو نمیخواد وگرن نمیگفت هوسه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توجیه نکن

به نظرم بهت علاقه نداره موندن تو رابطه یک طرفه الان شاید برات قابل هضم باشه ولی تو اینده فاجعه است

مردی که نخوادت نمیخواد و درست بشو هم نیست

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
2728

واه چ غلطا پسرا چ سوسول شدن کاری کن مث سگ بیفته 

دنبالت :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

هیچ وقت خودت رو به کسی تحمیل نکن. 

یه بار گفتی دیگه بسته. 

اجازه نده هیشکی تو زندگی اذیتت کنه هیشکی حق نداره احساسات پاک ت رو زیرپا له کنه. 

اگه لایقت باشه اونم به زودی میاد سمتت. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
2706