2737
2739
عنوان

واقعا متاسفم😞

338 بازدید | 12 پست

نه ه اون که طرف تاپیک میزنه سوال داره مشکل داره یا ی دقیقه عکس رو دیر میذاره سریع گزارش میزنید .

نه به این که ی مریض اومده تاپیک زده که میخواد صیغه بشه و طرف متاهله که یا سرکارمون گذاشته یا ی خرابه که اوار میشه رو زندگی دیگران اونوقت برا اون روشنفکر شدید

رمز گشایی کن،،،فعلا کسی صبحانه نخورده خون به مغز نمیرسه😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تو موضوع تاپيك نوشتم قهر كرديم بعد تو پستها توضيح دادم كه دو روز بعد هقد زد تو گوشم يكى اومده نوشته ميخواى پربازديد شى

اولا اونى كه ميخواد پربازديد شه نميذاره ٥صبح تاپيك بزنه دوما مياد تو موضوع مينويسه كتك خوردم نه اينكه وقتى يكى از كاربرا ميپرسه چى شده توضيح بده والا موضوع جنجالى كن نزدم

برن كاراگاه بازياشونو واسه همونا در بيارن

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
2738

چه تاپیک های هم بوده

رقابت سختی بوده الان بپرس سوالتو جواب بدیم 

شایدم سوالی که میپرسید کسی جواب واسش بلد نیست 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

من که تاپیکش و نخوندم ولی با اینکار بقیه رو کنجکاو میکنی و میره جزو پربازدیدا

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم