2737
2739
عنوان

یعنی این آدم واقعا منو دوس داره+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 45 پست
خیلی حرف زدم باهاش ، الان مگه میره فردا صبح دوباره پیام میده بهم اصلا نمیتونه دوری منو تحمل کنه نمید ...

بقول مامانم مردا همینن موجودی حرص درار😂

لطفا یه صلوات بفرستید برای براورده شدن حاجتم😆میسی😍
سلام عزیزم...چیه مگه رسم ورسوماتشون؟ توضیح بده

سلام ، اینکه من میگم ی شب عروسی بگیریم ولی اون میگه زشته باید یشبم حنابندون باشه ، بعد میگه حالا ک باهم ب تفاهم نمیرسیم اصلا دلم با عروسی نیست ، نمیدونم چرا ازش بدم میاد تازگیا چون سه ماهه منو بیرون نبرده فقط دور زدن تو ماشین چون ی گل تاحالا بهم نداده تاحالا سوپرایزم نکرده...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ، اینکه من میگم ی شب عروسی بگیریم ولی اون میگه زشته باید یشبم حنابندون باشه ، بعد میگه حالا ک ب ...

خب حنابندون هم باشه

خوبه که...

2731
سلام ، اینکه من میگم ی شب عروسی بگیریم ولی اون میگه زشته باید یشبم حنابندون باشه ، بعد میگه حالا ک ب ...

شایداین کاراروبلدنیس بهش بگوعزیزم.ولی یه شب عروسی رونزاربقیه دخالت کنن باهاش رودرروصحبت کن وباارومی حرفتوبزن مردابالجبازی بدتر زیربارنمیرن

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
بنظرم رو دررو باحوصله باهم حرف بزنید و برای همیشه این بحث تموم کنید یعنی به یه نتیجه خوب برسید...موف ...

تا اسم خانوادش میاد بهش برمیخوره مثلا امشب گفتم جشن حنابندون نباشه فقط مامانم ی حنا ب پا من بزنه توام تو خونه خودتون بعد بمن میگه ن ما میایم دیگه گفتم خب این میشه جشن ما ک جشن نمیگیریم ک خانوادت بیان بهش برخورده حالا خستم کرده

2738
تا اسم خانوادش میاد بهش برمیخوره مثلا امشب گفتم جشن حنابندون نباشه فقط مامانم ی حنا ب پا من بزنه توا ...

خب خیلیاهستن  خانواده دختر حنابندون جشنی ندارن ولی عروس ارایشگاه میره ......داماد ک جشن داره براش حنا میبره با فک و فامیل

دوست خودم همین مدلی بود....به خانواده داماد هم گفتن ما رسم نداریم شب حنابندون جشن داشته باشیم...اینکار میکنیم که رسم شماهم پیش بره....

فکر میکنم اصلا شما مناسب ازدواج گیستی اون بنده خدا رو بدبخت نکن

دور دوررنزده گل نخریده بدم اومده ازش😏

بعدم فکر کنم چون هزینه مراسم حنابندون با عروسه دوس نداری بگیری وگرنه میگرفتی

پول ندارم برم مشاور ، نمیتونم واقعا

ولی بایدتایه درجه ای به شناخت وتفاهم برسیدبعدبریدسرزندگی مشترک چون صحبت کردن توشرایط نامزدی واقعا قوانین خاص خودش روداره وگرنه اینهمه بین زوجها بحث نبود.شایدهمین تصوری که ازنامزدت برات پیش اومده اونم همچین ذهنیتی نسبت به شماپیداکرده وهردوفکرمیکنیدطرف مقابل مقصره.بهتره چون این پیامهارودادین شماصبرکنی ایشون پیشقدم شه بعدبشینین باهم راجب مشکلاتتون یکی یکی صحبت کنیدومحترمانه وصمیمی وبه دورازغرزدن وتوهین تهدیدصحبت کنید

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁

منم دوست نداشتم مراسم حنابندون داشته باشم ولی سه روز پشت سرهم مراسم داشتم اونم تو یه شهرغریب که فقط خونواده خودم تونستند بیاند .خیلی اذیت شدم.اصلا بهم خوش نگذشت.ولی این سه روز رو تحمل کردم به امید اینکه تموم بشه و دهن خونواده اش بسته بشه

خوب منم عقدم عروسی هم انشالله اگه بخواد به زودی من به همسرم گفتم ما مراسم حنا بندون زنانه نمیدونم جهاز برون اینا شاید نگیریم همسرم مشکلی نداشت البته قراره مراسم حنای مردان باشه ولی اگه همسرم دوست داشت بگیریم من هر دلیلی که داشتم واسه نگرفتن اگه مشکل مالی بود و یا مشکل رسم روسوم بهش می گفتم همین جهاز برون رو گفتم ما رسم نداریم گفت نمیخوای بگیری گفتم نه رسم نداریم تو دوست داری بگیریم گفت نه هر چی خودت دوست داری.یعنی نظر اونم مهم بود برام که پرسیدم و دلیل نگرفتن رو بهش گفتم قانع شد  بهتره باهم دیکه منطقی حرف بزنین و به نظر های هم دیگه احترام قائل بشین با چنگ که نمیشه مثل تو دلیل خودتو واسه نگرفتن بگو اون دلیل خودشو با هم دیگه بسنجید ببینید مال کدوم عاقلانه تره اون کارو بکنین این که دعوا و دلخوری نداره😊😊😊

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706