2733
2734
عنوان

عزیزان بیاین نظرسنجی 🌹🌹

143 بازدید | 34 پست

تصور کنین که یه بار قبلا تو عقد جدا شدین..

درحال حاضر دارید مدرک مربیگری (ورزش) میگیرید و پدرتونم قول داده که بعد از اخذ مدرک واستون یه جا اجاره کنه باشگاه بزنین.. ولی درصورتی که مجرد باشین. 

یعنی اگه ازدواج کنین این قول پدر کنسله،

توی این وضعیت خاستگار خوب (از لحاظ اخلاق و خونواده و شغل) داشته باشین. انتخابتون چیه؟ ازدواج میکنید و بیخیال باشگاه و شغل میشید؟

یا خاستگارو رد میکنید و میرید سمت کار و باشگاه زدنو اینا...؟؟

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

میرم‌ب سوی کاااار😁اول موقعیت شغلیمو‌اکی میکنم‌دستم‌تو‌جیبم باشه بعد

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر دو کنار هم

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2728
2738

خاستگارم خیلی خاطرتو بخواد حالا حالا ولکن‌نیست اگه زود رفت جای دیگه خاستگاری بچسب ب بابات‌و باشگاه😬

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

ازدواج مخ طرف هم میزنم باشگاه بزنه برام 😁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706