2737
2739

بچه ها من استرس شدید داشتم و بی خوابی که دکتر بهم اسنترا و الپرازولام داد که به شدت اعتیاد پیدا کردم بهش یعنی تا الپرازولام نخورم محاله خوابم ببره حالا جدیدا دلم میخواد روزها هم قرص بخورم و بخوابم فقط دوست دارم بخوابم که متاسفانه بیشتر روزها هم خوابم به هیییچ عنوان دلم نمیخواد از خونه پامو بیرون بزارم از اون طرف هم شوهرم بیماره و به جز برای دکتر رفتن از خونه بیرون نمیبرمش قبلا گفتم بیماری منییر پیشرفته داره و تعادل حرکت نداره و به خاطر داروهاش اکثر ساعت های روز خوابه و کوچکترین صدایی که تو خونه باشه مثل پتک تو سرش هست حالا بیچاره بچه هام تلویزیون رو که باید با صدای خیلییی کم نگاه کنن حق بلند حرف زدن ندارن اخه شوهرمم دست خودش نیست واقعا تحمل کوچکترین صدایی رو نداره دلم خیلی براش میسوزه حالا ببینید بچه هام چی میکشن منم که قرص میخورم از اونطرف میخوابم دخترم التماس میکنه بیا بریم بیرون ولی از اینکه پامو از خونه بیرون بزارم متنفرم امروز حس کردم بچه هامم مثل خودم دارن منزوی میشن لطفا سرزنشم نکنید منو خیلیا تو سایت میشناسند شرایط زندگیم خیلی سخته ولی امروز تصمیم گرفتم دیگه روزها نخوابم اینم بگم قرص الپرازولام دیگه تاثیر انچنانی روم نداره و نصف شبا بیدار میشم

من براتون سرویس اشپزخونه و ملحفه میدوزم اینم شمارمه09035997408

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم شما افسردگی گرفتی حتما برو دکتر بچه ها گناه دارن 

میدونم خیلی سختته همسرت بیماره با این شرایط اقتصادیم ادم سالم افسردگی میگیره...ولیرتصمیم بگیر و تغییرکن

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
بیچاره بچه ها آخه ب چ امیدی میان تو این دنیا ک اخلاق گند پدر و مادرو تحمل کنن آخرشم بشن ی بچه منزوی ...

دقیقا

بنظرم ملاتونین بخورید خوابتون تنظیم شه بهتر از قرصهای خواب دیگس 

صبح با کسالت و خستگی بیدار نمیشی

و تمام روز هم درگیر نیستی

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
بنظرم ملاتونین بخورید خوابتون تنظیم شه بهتر از قرصهای خواب دیگس  صبح با کسالت و خستگی بیدار نم ...

دقیقا اینجوری هستم صبح هااحساس میکنم اصلا نخوابیدم انقدر که خسته و کسل هستم

اینجور نگو بهش شرایط روحی سختی داره 

آخه منم همچین پدر ومادری داشتم آخه مث سگم کتک میخوردم 

گاهی میگم منکه مادری بلد نیستم بچه بیارم ک چی بشه اصلا بهتر ک بچه م سقط شد

وای عزیزم برات ناراحت شدم از یه طرف افسرده ای از یه طرف عذاب وجدان بهت فشار میاره

درکت میکنم

ولی تو یه مادری

مادر وقتی اراده کنه به خاطر بچه هاش کوه هم میتونه جابه جا کنه

ببر بیرون بچه ها رو بذار کیف کنن بچگی کنن

خودت دکتر برو

مشکلت واقعا لاینحل نیست

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2706