2737
2734
عنوان

مشکل من

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 24 پست
خیلی سخته خدایی منم خیلی رو بچه حساسم نمیشه گفت  با مادرت رفت و امد نکن ولی هربار میری مدت کو ...

یعنی قششششنگ مثل این میمونه که از صبح وقت بزاری غذا بپزی سرظهر یکی تف کنه تو غذات؛ همینجوری دارن تربیت بچه هامو خراب میکنن

فکر میکنن من دارم به بچه هام ظلم میکنم همش معتقدن که بچه هامو از زیر این ظلم نجات بدن

فکر بقیه مهم نیست 

خیلی رک و محکم بگو اگر دخالت کنید قطع رابطه میکنم یا بچه هامو نمیارم دیگه

قاطع باش

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رژیم نه عزیزم ولی نه ۴ بار اش بخوره قبل سفره انداختن میدونم اخرش همین میشه من میگم سر سفره بخورن قبل ...

اهاامابه نظرم اونا هم چون فهمیدن شماحساسی بدتراذیتت میکنن

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
2731
فکر بقیه مهم نیست  خیلی رک و محکم بگو اگر دخالت کنید قطع رابطه میکنم یا بچه هامو نمیارم دیگه ...

حالا فردا اگه مامانم تلفن کرد چی بگم  ؛؛؛ اعصابم خورده از اینورم نمیخام حرمت بشکونم

حالا فردا اگه مامانم تلفن کرد چی بگم  ؛؛؛ اعصابم خورده از اینورم نمیخام حرمت بشکونم

تشکر کن از بابت دعوت و سفره و بگو همونجور که خواهرم بدش میاد در مورد تربیت بچه هاش کسی دخالت کنه ، منم بدم میاد و اگر قرار بشه تو تربیت من و همسرم اختلال به وجود بیاد ترجیح میدم رابطمو کم یا قطع کنم ، یا بچه هامو نمیارم دیگه 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2738

نمیتونم بگم کدومتون درست رفتار میکنید.اونا زیادی ول کردن شما زیادی حساس.

ولی من همیشه میگم هیچکس نباید دست روی نقطه ضعف یکی دیگه بذاره.

بچه های شما چند سالشونه؟

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa