2737
2734
عنوان

ایا کار درستیه ک پسر بجه موقع جیش کردن التشو بکیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2088 بازدید | 35 پست
دلش میخاد چیه میاد خونمون دست میزنه  ب اونجاش نمیشوره خب وسایل خونه رندگیمون ب گند میکشه

خودت سریع بپر دستشو بشور با لب خندون بگو میترسم جایی نجس بشه من حساسم

هرچیز که در جستن آنی ....آنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بهشم ک میگی میگه مامانی میگه تمیزه 

بگو عمه میکروبها انقد کوچولوعن تو نمیبینیشون بعد توی دستت لونه میکنن وقتی میخای غذا بخوری میرن تو دلت مریض میشی اصلا بحث نجاست و اینا رو نکش به زن برادرت فقط بگو سرویس مملو از میکروب و الودگیه بچه مریض میشه 

آدمهای صبور یدفعه میرن دیگه نمیان.... 😞
2731
اشکال نداره بعضی بچه ها مغزشون دیر امادگی اینکارو پیدا میکنن من پسرم سه سالشه چندوقت پیش هرکاری کردم ...

واقعا خب خداروشکر اخه هرجا میرم میگن از پوشک نگرفتیش بچه های ما فلان سن بودن خبر میدادن زشته وال وبل و...خیلی اعصابم خورد میشد جوری ک انگار تقصیر منه

ببین دلسوزیتو میفهمم  کار زن داداشتم غلطه ولی کلا تو کارش دخالت نکن

من کاری ب کارش ندارم  خونه ی ماهست میره دستشوی میاد بیرون دست میزه  ب وسایل خب ادم بدش میاد خونه زندگیش کثیف بشه 

2740
واقعا خب خداروشکر اخه هرجا میرم میگن از پوشک نگرفتیش بچه های ما فلان سن بودن خبر میدادن زشته وال وبل ...

اره اطرافیان خیلی رو اعصاب یورتمه میرن که چرا نگرفتیشو این حرفا هرکی گفت بگو لجبازی میکنه باهام‌‌....خیلی بخای لج دربیاری بگو میخوام تا چهارسالگی مای بی بی ببندم چه کنیم مایه داریه دیگه که حسابی بترکن😂😂😂😂😁😁😁

هرچیز که در جستن آنی ....آنی
جدی؟پس چرا هر جا میرم میگم هنوز جیششو خبر نمیده تعجب میکنن؟

من پسرم و تا نزدیک سه سالگی پوشاک میکردم مادر شوهرم میگفت اشکال نداره بزار خودش یاد بگیره دخترمم الان دوسال و یک ماهشه ولی هنوز اقدام نکردم برا گرفتن از پوشک و جیش 

آدمهای صبور یدفعه میرن دیگه نمیان.... 😞
2706