2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فولیکول حتما کوچیکه..وای من این دورانو واسه تعیین جنسیت گذروندم متنفرم از هرچی کیته 

عزیزم فولیکول کوچیک باشه کمرنگه کیت؟

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11
2728
منم همینطور ماه پیشم نشد الانم نه...یعنی میشه تخمک گذاری نداشت...پس چطوری پری میشیم

میشی یا کیت و دیر میزاری یا زود 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
فولیکول حتما کوچیکه..وای من این دورانو واسه تعیین جنسیت گذروندم متنفرم از هرچی کیته 

جنسیت همونی شد ک میخوای؟

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
2738
از روز ۹ گذاشتم امروزم ۱۶ همش هاله افتاد

خب ادامه بده، شایدم پررنگ شده هواست نبوده

2706