2737
2739
عنوان

بعضی مردا خیلی کثیفن 😝😝

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 56 پست
البته این با دل و جراتی نیستا،من یه بار با یه آقا بحثم شد که البته اون خواست منو بزنه و دوستش نزاشت ...

اینم بدون که اگه ی مرد فقط تو خیابون ی مزاحمت کوچیک واسه ی خانوم درست کنه،اون خانوم شکایت کنه ازش،آقا تا هفت نسلش بیچاره میشن😁

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
پلنگو کار ندارم این اقا چند دقیقست اومده اسمشم گویای هدفش هست کامنت گذاشتنشم که میبینی😐 گزارشم زده ...

اونیکه اون کامنتو گذاشتو تو جوابشو دادی و کامنتشم پاک کرده کی بود میشه بگی؟همون که گفت حرف منو اون یکی نبود؟؟؟

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
آره میدونم ،ولی تب مرد خوبم داریم و معتقدم کمم نیستن مثل خانمها

فعلن که ما هر چی دیدیم 😬😬 

ی جای کارشون لنگید 

زن همسایمون خیلی خانمه دو تا بچه هم داره ها 

همچینم از شوعرش میحرف 😒 میگم ای داد بیداد چ دل خوشی داره .مادر خانمش که آقا کریم آقا کریم میکنه پز داماده رو میده چشم پاکه چه آدم خوبیه 🙁 

ولی دور آ دوررر ی چیزایی ازش دیدیم 😕 

حتی همسایه ها هم ..ولی واقعن چقدر زنای اینجوری بدبختن ..زن و مرد وقتی رفتن زیر یه سقف زندگی مشارک تشکیل دادن دیگه باید از بقیه چشم بپوشن 😒 

مگه گناه اون زن که با عشق تو خونشه داره از ته دلش زندگی میکنه چیع 😕😕

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
فعلن که ما هر چی دیدیم 😬😬  ی جای کارشون لنگید  زن همسایمون خیلی خانمه دو تا بچه هم دار ...

بله همه جور آدمی پیدا میشه،اما من خودم یه دوره ای تو زندگیم شکاک شده بودم به همین موارد،بدترین دوران بود خداروشکر الان بهترم و دوباره فاز مثبت دارم اگه این تاپیکای نی نی سایت شکاکم نکنه 😊😊😊

فعلن که ما هر چی دیدیم 😬😬  ی جای کارشون لنگید  زن همسایمون خیلی خانمه دو تا بچه هم دار ...

ی عده ی مشت حیوون و پست فطرتن،حیوون از اونا بهتر،

بی لیاقتای گثیفن

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
اونیکه اون کامنتو گذاشتو تو جوابشو دادی و کامنتشم پاک کرده کی بود میشه بگی؟همون که گفت حرف منو اون ی ...

🤔🤔🤔اصلا یادم نیست به خدا 

پاک کرده مگه؟

دقت نکردم به اسمش عکسم نداشت فکر کنم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗