2733
2739
عنوان

بعضی مردا خیلی کثیفن 😝😝

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 56 پست
هیچی نشد توپم پر بود مرده جلو زنش انقد بد نگام کرد ی حالت کثیفی داشت نگاش بعد جلو زنش گفت جوووووون ...

شدیدا قاطی بودم خودمم ولی من پسر بهم نگاه میکرد بدم نمیومد هرچیم میگفت ولی وقتی ی مرد نگام میکرد یا حتی الان داغ میکنم عصبی میشم

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا انقدر که تو نیگاش کردی و حدسیات زدی فک کنم اون نگات نکرده 😂😂😂😂

چرا انقد اسرار داری که مردا این کاره نیستن 🤔 

بعدشم 😏😏 ب گوزززم هم حسابش نکردم 

دیدم داشت نگا میکرد من رومو بر گردوندم .دوباره نگا کردم دیدم بعععععععع این ول کن نیست من زدم ب پرویی گفتم شاید از رو بره دیدم نرفت 🤣🤣🤣 منم تف کردم ب هیکلش 🤣🤣🤣🤣

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
2728
2740
چقدر با دل و جراتی 

با دوس پسرم دعوام شده بود بهم میگفت نرو بیرون مردم الن و بلن دعوا کرده بودیم بد خیلی عصبی بودم اونم ک اونطوری کرد دیگه قاطی کردم

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
حرف پلنگ صورتی و اون یکی نبود؟؟

پلنگو کار ندارم این اقا چند دقیقست اومده اسمشم گویای هدفش هست کامنت گذاشتنشم که میبینی😐

گزارشم زده واسم منتظره نی نی یار بیاد قطعم کنه😂😂😂😂😂

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
چقدر با دل و جراتی 

البته این با دل و جراتی نیستا،من یه بار با یه آقا بحثم شد که البته اون خواست منو بزنه و دوستش نزاشت ،بعدش همسرم گفت نباید باهاش دهن به دهن میشدی توی جای خلوت چون اگه میزد توی صورتت دیگه صورتت اون صورت نمیشد 😐😐😐