2733
2739
مرسي عزيزم جالبه كه هنوز داره با اصرار عقايدشو تحميل ميكنه😑

مهم نیست عزیزم،قضاوت کردن تاوان داره،نمیدونم چرا از اسلام و مسلمونی فقط و فقط رو مبحث حجاب حساسن،یعنی هیجای اسلام نگفته که قضاوت نکنین هم...محدودیت تو ذهن آدماست،امیدوارم روزی برسه که همه هم و همونجوری که هستن بپذیرن و احترام بزارن

🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم نیست عزیزم،قضاوت کردن تاوان داره،نمیدونم چرا از اسلام و مسلمونی فقط و فقط رو مبحث حجاب حساسن،یعن ...

عزیزم من کی قضاوت این خانمو کردم قضاوت یعنی نفهمیده و مطمین نشدع به کسی انگ بچسبونی وقتی خودم با چشای خودم میبسنم استارتر لخت نسشته روبروی یه اقایی و خودش میگه یه مرد غریبه اس این کجاش قضاوته؟اگه شما تایید میکنی کار ایشونو واقعا از ته دلت فک کن تو قیافت از قیافه ی استارتر یکم پایینه و اندامت نسبت به اون پایینه اون مرده هم شوهر توعه و یکم باهم مشکل دارین با شوهرت حساس نمیشی؟؟؟مطمئنا شوهرت تو رو با اون مقایسه میکنه .

حجاب برای زن مهمترین فضیلته و رعایت نکردنش تو جامعه باعث فساد میشه این دیگه ثابت شده اس 

من چجوري ميتونم رعايت كنم وقتي همه ي اطرافيانم بي حجابن؟ به نظرت مضحك نيست؟ يا ميخوام برم يه كشور ...

عکستو میذاری دوباره منم ببینم با اینکه هر دفعه عکس گذاشتی دیدمت ولی چون خوشگلی دوست دارم بازم ببینمت😍

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
2731
2738
عکستو میذاری دوباره منم ببینم با اینکه هر دفعه عکس گذاشتی دیدمت ولی چون خوشگلی دوست دارم بازم ببینمت ...

مرسي عزيزم

لطف داري

عكسم صفحه ي ٤٠ هست

پيج اينستاگرام من  liana_mehrbakhsh  هست..
رو قسمت پیام؟

ن بغلش ت اعلان ها

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ای جونمممم فداکاریتوقربووون😂❤😘😘😘

😁😁😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
من ک دوستت دارم چرا منو تگ نکردی😢😢

ای جونم عزیزم اسمت برام ابی نمیشه 

2706