2737
2739
عنوان

عجیبترین اسم و فامیلی های ک شنیدین چی بوده🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 20683 بازدید | 610 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم مرد: علی راست- نجف که اسم شهره خیلی باحاله حالا نجفیا اسم مرداشونو چرا مشهد نمیزارن؟😃

مدینه اسم زن مثلا مدینه ای ها اسم زناشونو قم بزارن😂😂

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2742

من اگه بگم تو کلاسمون چه فامیلی داشتیم، کاربریم رو میبندن🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2740
اسم مرد: علی راست- نجف که اسم شهره خیلی باحاله حالا نجفیا اسم مرداشونو چرا مشهد نمیزارن؟😃 مدینه اس ...

گذاشتن اسم شهر بین کردها هم رایجه: ماردین، مهاباد، مریوان، هورامان

به نظرم کار قشنگیه

بگو با فاصله

د و ل آبی😣😣😣😣

از ترم ۴ عوضش کرد😀😀😀

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706