2737
2739
عنوان

امروز یه مرد زنشو تو بلوار کتک میزد

| مشاهده متن کامل بحث + 1569 بازدید | 69 پست
شما هم برادری خواهری نکردید و فقط نگاه کردید و اومدید به ما بگید؟

رفتم جلو عزیزم لباس تنم نمونذ....

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پلیس گفت دعوا خانوادگی دخالت نمیکنم😲😲😲😲مکان عمومی تشنش ایجاد شده نباید آروم کنن...حالا تو خونشون بودن قابل هضم بود این حرف ...

پلیسا ترسیده بودن لابد کتک بخورن یا چاقویی چیزی

چرا کاری نکردید   دیگ وقتی جلو چشم مردم میزنه حق نداره بگه به شما ربطی نداره 😣😣😣😣😣😣

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
هیچ احمقی حرف شما رو باور نمیکنه دونفر دعوا کنن بعد پلیسم وایسه تماشا بگه به ما چه زن وشوهرن

گلم من یه بار زنگ زدم ۱۱۰ مرده داشت زنشو میکشت همسایمون بود گفت دعوا خانوادگی به ما ربطی نداره قطع کرد 

خیلی بستگی داره پلیسه حال داشته باشه تکون بخوره یا نه که اکثرا حال ندارن

2738
رفتم با پلیس دعوا کردم پی همه چی مالیدم گفت بدرد لای جرز می خورید کشت برید جلو بهم گفت خانوم زنشه به ...

به نظر تخیلی میاد 🤔

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
چی لباس تنت نبود متوجه نشدم

لباسم پاره شد با چوبش محکم گرفته بودم

شوهرم میگه تو دیگه بدرد من نمی خوری هزار نفر تماشا چی بودن تو رفتی مرده رو زدی اگه شکایت کنه چی ازت

گفتم درک زنه التماس میکرد خواهری کنید برادری کنید

غرق در خون بود

پلیس فقط یه چیزای می نوشت

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
گلم من یه بار زنگ زدم ۱۱۰ مرده داشت زنشو میکشت همسایمون بود گفت دعوا خانوادگی به ما ربطی نداره قطع ک ...

بابا انقدر سر کاری به پلیس زنگ میزنن شما با کلانتری محل هماهنگ می شدین

اصلا داستان این بنده خدا فرق داره امکان نداره پلیس سر صحنه باشه وایسه نگاه کنه

من شیعم،حیدر آقامه  
حتما سر اون قضیه دعوای یه زن وشوهر تو مشهد که مرده زده بود دوتا مامور رو با تفنگ زده بود کسی جرات نک ...

وای اونا که خیلی گناه داشتن خیلی جوون بودن

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
خاک تو سرشون  دعوای خانوادگی تو ملا عام مگه میشه؟ میتونستن جلوی مرده رو بگیرن از قصد نکردن ،یع ...

چرا عزیز جشن بود هزار هزار مرد و زن رو آسفالت کش می خورد می گفت کمک کنید منو به خاطر یه زنه کشت

2706