2737
2734
عنوان

امروز یه مرد زنشو تو بلوار کتک میزد

| مشاهده متن کامل بحث + 1569 بازدید | 69 پست
نگو این حرف رو گناه میده بخدا خدا کمکش باشه اون زن امشب دید مردم چقدر نامرد هستن و تماشاچی نگید د ...

شما سن بچه رو از مادرش زیر مشت و لگد پرسیدی یا از بابای چماق به دستش؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
قسم برای شما الکی باشه یا فیلم هندی من خدا رو شکر نگاه نکردم سعی کردم کمکمش کنم شمام حق دارید ولی ...

😏😏😏😏😏😏😏😏😏

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بعید میدونم پلیس مداخله نکنه شهر هرت که نیست

نه من نه اون زن هم همین فکرو داشته

الان نظر همه ی اون تماشاچی ها عوض شد

خدا شوهرش رو مهربون کنه و زندگی شو شاد میگن سر شربت دعوا شده ک شربت داده به یه زن غریبه زنش گفته این کیه چیه ک واسه اون شربت برداشتی واسه من نه ک بهم رفتن

همه جمع بودن شربت میدادن و آتیش بازی بود

چقدر ترس دارم میترسم خیلی بخدا

پلیسه گفت خانوم زنشه اونم شوهرشه ما چه دلم ریخت بد ریخت

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
قسم برای شما الکی باشه یا فیلم هندی من خدا رو شکر نگاه نکردم سعی کردم کمکمش کنم شمام حق دارید ولی ...

خانم  برای چی دروغ میگی؟؟؟!!! چرا به امثال عزیزای من تهمت میزنی این همه دارن زحمت میکشن جونشون کف دستشونه واسه امثال شما منکه از حق خودم نمیگذرم بخاطر این دروغت

وظیفه‌ی پلیس همینه که تو خیابون درگیریی رو مدیریت کنه 

مگه اون لحظه شناسنامه همراشون بوده که ثابت کنن زن و شوهرن؟!

میگم سن بچه رو از کی پرسیدی؟!

2731
شما سن بچه رو از مادرش زیر مشت و لگد پرسیدی یا از بابای چماق به دستش؟!

بهش میخورد 5سال باشه دختر بود

آروم فقط نگاه میکرد

پرید تو بغل مامانش پدرش کش کرد

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
بهش میخورد 5سال باشه دختر بود آروم فقط نگاه میکرد پرید تو بغل مامانش پدرش کش کرد

اهان بهش میخورد 

بس کن خانم تموم کن دیگه 

داستان خوبی بود اما ضعیف بود 

دفعه‌ی بعد بیشتر کارکن روش

خانم  برای چی دروغ میگی؟؟؟!!! چرا به امثال عزیزای من تهمت میزنی این همه دارن زحمت میکشن جونشون ...

چی بگم عزیزم از من نگذر من هیچ وقت بلد نبودم دروغ و داستان بسازم ولی میگم

خدا هست و خدا رو داره

منم دروغ گو

منو نفرین کن بخاطر عزیزانت

اشکال نداره دیگه بدتر از امشب هیچی نیست هیچی

چی بگم عزیزم از من نگذر من هیچ وقت بلد نبودم دروغ و داستان بسازم ولی میگم خدا هست و خدا رو داره من ...

باشه

😏😏😏😏😏😏😏

2740

بچه ها دوستان اومدید براش دعا کنید از امشب حضرت مهدی شوهرشو گل و مهربون کنه به حق دل شکسته اون زن ک هم جنسه مونه

نگید دروغ و داستان

مثل یه مرد بگید از همین جا هستید کنارش و تنها نیست

مردی هست.خوبی هست

گناه نخریم

ممنون عزیزان از من دلخور نشید

شوهرم با اینکه برام خط و نشون کشید اندازه خودم رفتم جلو مانتو جلو باز داشتم

با تاپ حجاب خوب نبود زود عقب نشینی کردم

اما پلاک شو برداشتم

بخدا قسم تماشاچی نبودم سعی خودمو کردم در حد توانم

دخترشو میخواستم بیارم اینم ور نبینه نیومد