2737
2739
عنوان

کیا موافقن زنگ بزنم ب مادرشوهرم؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 28 پست
منم چند بار که خود مادرشوهرم مقصر بود بازم رفتم خونشون یا دعوتشون کردم بازم واسم قیافه گرفت یاد گرفت ...

یعنی شما میگی نزنم؟؟؟؟پدرشوهرم عمومه یعنی به اونم نزنم؟؟اینطور ک معلومه عموم هم قهر کرده

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
برا چی زنگ بزنی؟اگه مقصر تویی چرا از خونت اومدی بیرون؟اگه مقصر شوهرته باید بیاد عذر خواهی یا رفتارش ...

تقصیر همسرم بود 

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعاً،،

اوه یس😅ولش کنم پس ..

2728
یعنی شما میگی نزنم؟؟؟؟پدرشوهرم عمومه یعنی به اونم نزنم؟؟اینطور ک معلومه عموم هم قهر کرده

دعوا بین شما دوتا بوده اونا دیگه چرا قهر کردن آتیش بیار معرکه شدن، نه نزن بزار بفهمن نباید دخالت کنن

دعوا بین شما دوتا بوده اونا دیگه چرا قهر کردن آتیش بیار معرکه شدن، نه نزن بزار بفهمن نباید دخالت کنن

والا بخدا تازه برادرشوهر کوچیکم هم قهر کرده بود تازگیا اشتی کرده😑

والا بخدا تازه برادرشوهر کوچیکم هم قهر کرده بود تازگیا اشتی کرده😑

ولشون کن اصلا به اونا ربطی نداشت که قهر کنن، توهم بیخیالشون شو بزار خودشون بیان طرفت، از اول خودت زنگ بزنی توقعشون بالا میره واست قیافه میگیرن

ولشون کن اصلا به اونا ربطی نداشت که قهر کنن، توهم بیخیالشون شو بزار خودشون بیان طرفت، از اول خودت زن ...

کلا توقعشون بالا هست .مثلا خواهرشوهرم هم ک میاد خونه برادرشوهرم پایین پیش ما نمیاد توقع داره تا وقتی اونجاست منم برم بالا پیش اونا خب تو چرا نمیایی خوته ما؟؟منم کار و زندگی دارم نمیشه همش بشینم پیش تو اخه

2740
کلا توقعشون بالا هست .مثلا خواهرشوهرم هم ک میاد خونه برادرشوهرم پایین پیش ما نمیاد توقع داره تا وقتی ...

خوب بهشون رو نده یعنی چی آخه بیاد تو بری پیشش، بمون خونه خودت بگو کار دارم یا فقط یه سر برو زود برگرد 

خوب بهشون رو نده یعنی چی آخه بیاد تو بری پیشش، بمون خونه خودت بگو کار دارم یا فقط یه سر برو زود برگر ...

حتی نمیاد داداششو ببینه خب تو اگه از من خوشت نمیاد چجوری دلت میاد داداستو نبینی منکه داداشم نفسمه هیچوقت بخاطر هیچ چیزی ولش نمیکنم.دعا کن زودتر از اینجا برم.قراره امسال بریم جای دیگه خونه بگیریم کاش پولمون جور بشه

حتی نمیاد داداششو ببینه خب تو اگه از من خوشت نمیاد چجوری دلت میاد داداستو نبینی منکه داداشم نفسمه هی ...

عزیزم ایشالا که زودتر از دستشون راحت شی، بیخیالشون باش بزار از بیخیالیت بسوزن، زندگیتو بخاطر اونا تلخ نکن

عزیزم ایشالا که زودتر از دستشون راحت شی، بیخیالشون باش بزار از بیخیالیت بسوزن، زندگیتو بخاطر اونا تل ...

مرسی گلم💜ن واسم مهم نیستن انقد بی ارزشن ک لحظات خوبه زندگیمو بخاطر اونا تلخ نمیکنم😊