2726

یبار دیگم پرسیدم کسی جواب نداد همونی ام ک تو عید با همسرم دعوام شده بود..بعد یه ماه هنوز یه زنگ بهم نزدن منم نزدم به نظرتون بزنم؟؟؟؟؟اخه اون باید نگران زندگی پسرش باشه زنگ بزنه ن ابنکه قهر کنه

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم چند بار که خود مادرشوهرم مقصر بود بازم رفتم خونشون یا دعوتشون کردم بازم واسم قیافه گرفت یاد گرفته بود سالی دوبار قهر کرد، بار آخر اصلا نه زنگ زدم نه رفتم سه ماه طول کشید خودش زنگ زد دعوت کرد منم سنگین رفتم نشستم حرفم نزدم الان دیگه فهمیده الکی نمیتونه قهر کنه

یه واسطه پیدا کنین 

چیکارش دارم بزار هی قهر باشه وقتی هیچی بهش نگفتم برا چی قهر کرده☹

.اگه قبل انجام هرکاری این جمله رو باخودمون بگیم  90% گناه هارو انجام نمیدیم...  اگه امام زمان جای من بود چیکار میکرد؟؟!!!!
الان خونه باباتی؟

ن اصلا قهر نکردم بدم خونه بابام

برا چی زنگ بزنی؟اگه مقصر تویی چرا از خونت اومدی بیرون؟اگه مقصر شوهرته باید بیاد عذر خواهی یا رفتارش و عوض کنه مادرشم باید بخاطر تربیت همچین پسری شرمندت باشه...لزومی نداره زنگ بزنی

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
من بودم زنگ نمیزدم. بزرگتر باید بزرگی کنه نه که اتیش بیار معرکه بشه

اره ایکبیری☹😑خوشم ازش نمیاد انقد مارموزه

ارزش!!!! اندازه رو تو تعیین میکنی هرگزززز،،نزن،،سنگ سبک همیشه زیر پاست

واقعا؟؟؟گفتم بالاخره سنی ازش گذشته شاید من بزنم بهتره

2706