2733
2739

من از روز یازده پریودم کیت تخمک گذاری استفاده کردم.روز یازده منفی بود روز دوازده یه خط کمرنگ روز سیزده یکمی پر رنگ تر از قبل.دوستان گفتن خط دومی بای. از خط اولی پر رنگ تر باشه اونموقع تخمک گذاریت اتفاق میوفته.امروز که روز سیزدهم بود ساعت یازده خط دومش یکمی از دیروز کمرنگ تر شد .ساعت 2 دوباره استفاده کردم یه هاله ی خیلی کمرنگ افتاد.امشبم اقدام داشتم ینی دیر اقدام کردم؟و اینکه چرا پس واسه من خط دومی از اولی پر رنگ تر نشد پس؟

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شنیدم همون روزی که کمرنگ بوده باید اقدام میکردی 

فرداش که پررنگه تخمک آزاد شده 

پس تو قبلش اسپرم وارد کردی

الانم دیر نیس تخمک ۲۴ ساعت زندس

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
من اصلا نمیفهمم کیت تخم گذاری یعنی چی خوب اقدام دارین شروع کنین یه شب درمیون انجام بدین انقدم استر ...

شاید پسر میخوان 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
اها دختر بخوای چجوره؟

از بعد پریودی یه شب درمیون اقدام

یعنی روزهای قبل تخمک گذاری هم اقدام بشه خوبه

من چند وقته اقدام میکنم الان دوماهه پشت سر هم پریودم جلو میوفته به مدت چهار روز و یک هفته و الان چهار ده روز هست که از اتمام پری میگذره و  بدنم داغه و نوک سینه هام درد میکنه و حساس شدن و تحرک زیاد داشته باشم کمر درد میشم 

خدای من شکرت💟💚💜💞💝💚💜💞💚💜💞💜💜💞💚
از بعد پریودی یه شب درمیون اقدام یعنی روزهای قبل تخمک گذاری هم اقدام بشه خوبه

اره خوبه بعد اتمام پریودت یک شب در میون اقدام کنی

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11
من چند وقته اقدام میکنم الان دوماهه پشت سر هم پریودم جلو میوفته به مدت چهار روز و یک هفته و الان چها ...

من از خانومای سایت شنیدم که جلو افتادن پریود نشانه ی امادگیه رحم برای بارداریه.اما من از جلو افتادنام چیزی عایدم نشد.اینایی که میگی هم میتونه علایم بارداری باشه هم پریود.بعد از تاخیر پریودت بیبی بزن