2737
2739
عنوان

دلم واسه مادر شوهرم سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا حفظ ت کنه استارتر  ک منصفی !!!!  انسانیت داری !!!

اهل تلافی  بی موقع نیستی ...❣️

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خب جلوشو میگرفتی ک خوشحال بشه بعضی وقتا ک ادما یهو مهربون میشن خیلی بترسین ن اینک دارن نقشه میکشن ...

بابای منم ماه اخر عمرش خیلییی مهربون شده بود طفلکی دلم کباب شد براش باز 😭

2740
عزیزم کنار شما ارامش داشته 😥 کاش بری بیاریش ، ادم ها اشتباه میکنن 

اره همش میگفت اینجا هستم استرس عمل ندارم نه به خدا به خاطر گذشته نبود خواهر شوهرم نذاشت بمونه

اره همش میگفت اینجا هستم استرس عمل ندارم نه به خدا به خاطر گذشته نبود خواهر شوهرم نذاشت بمونه

کاش بهش بزنگی یا همسرت بزنگه که اگه دوس دارن بیارینشون پیش خودتون تا ارامش بگیرن 

اللته ببخشید دخالت میکنم 

حسش رو میفهمم مثل مادر بزرگم بودن 😢

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
خب جلوشو میگرفتی ک خوشحال بشه بعضی وقتا باید از ادمایی ک یهو مهربون میشن خیلی بترسین ن اینک دارن ن ...

خب چرا بترسیم؟میخان جبران کنن دیه

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2706