2733
2739
عنوان

مخالفتای عمل بینی😣😣😣😣

140 بازدید | 19 پست

نمیزارن ک نمیزاررررن😣😣😥منم پا پس نمیکشم دماغ داغونمو ..گفتم مخ خواهرشوهرمو بزنم شوهرمو راضی کنه خواهرشوهرمم بدتر کرد به شوهرم گفت نه نزار بگو بجاش ۵میلیونو طلا بگیر درک نمیکنن ک دماغ همشون اندازه ی دکمس

به زور و زحمت داشتم شوهرمو راضی میکردم

عکس

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخه ادم ب خواهر شوهر میگه؟ خواهر شوهرمن اصلا نمیدونه من مماخ عملیم.. شوهرم گفته فابریکه😂😂

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
رمزش اینه که زود عمل کنی قبل ازدواج من ۱۸ سالگی عمل کردم دیگه به دوست پسر و شوهر و اینا ربطی نداشت ...

اونموقع هم بابا نميزاره

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار
2740
اخه ادم ب خواهر شوهر میگه؟ خواهر شوهرمن اصلا نمیدونه من مماخ عملیم.. شوهرم گفته فابریکه😂😂

وای جدی میگی؟🤣

منم خیلی طبیعی عمل کردم به نظرت در اینده به خانواده شوهرم بگم فابریکه؟😁

2706