2737
2739

سلام عزیزان ببخشید وقتتونو گرفتم من میخوام واسه بارداری اقدام کنم اما منتظرم ک پریود بشم بعد 14روز بعد یعنی موقع تخمک گذاری اقدام کنم اما هنوز نشدم دردشو دارم امروز فردا میشم اما زمان تخمک گذاریم اونجوری ک حساب کردم میفته تو ماه رمضان بنظر شما گناه اونموقع اقدام کردن هرکس میدونه راهنماییم کنه ممنون میشم ببخشید زیاد نوشتم شرمنده☺☺😍😍😍

خدایا یه دنیا ممنونتم ک پسرکوچولومو سالم و سلامت بدستم رسوندی خدایا پسرم و به تو می سپارم همیشه نگهدارش باش. الهی آمین 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم چه گناهی؟!!! حتی شبای قدرم عیب نداره فقط باید تو فاصله افطار تا سحر باشه دیگه و قمر در عقرب نباشه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2728
نه عزیزم چه گناهی؟!!! حتی شبای قدرم عیب نداره فقط باید تو فاصله افطار تا سحر باشه دیگه و قمر در عقرب ...

واقعا راست میگی گلم؟قمر درعقرب یعنی چی😕😕بعدمیتونم روزه بگیرم ضرر نداره😕😕

خدایا یه دنیا ممنونتم ک پسرکوچولومو سالم و سلامت بدستم رسوندی خدایا پسرم و به تو می سپارم همیشه نگهدارش باش. الهی آمین 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

قمر در عقرب یعنی چی ؟ 

کیا هست ؟ 

از کجا بدونیم کی قمر در عقربه کی نیست ؟؟؟؟؟؟؟

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2738
ی سرچ کن یا از مرجعت بپرس ولی فک نکنم فقط قمر در عقرب نباشه

چشم گلم

قمر در عقرب یعنی چی ؟  کیا هست ؟  از کجا بدونیم کی قمر در عقربه کی نیست ؟؟؟؟؟؟؟

برای منم سوال شده عزیزدل

خانما ببخشید من قبل اقدام اصلی باردار شدم و نمیدونم قمر در عقرب بوده یا نه 

چی میشه اگر باشه؟

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
واقعا راست میگی گلم؟قمر درعقرب یعنی چی😕😕بعدمیتونم روزه بگیرم ضرر نداره😕😕

آره روزه بگیر وقتی مثبت شد نتیجه ی اقدام دیگه روزه نگیر. 

قمر در عقرب پدیده ی نجومی هست ک ستاره قلب العقرب صورت فلکی عقرب روبروی ماه قرار میگیره و میگن کارای مهم تو این روزا نباید انجام بشه مثه خرید فروش و بارداری و اینا میگن شومه تو نت سرچ کن روزهای قمر در عقرب ماه رمضان 1440میاره واست اون روزا اقدام نکن بهتره 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

سوال هام بیشترشد سردرگم شدم ک😊😊😊

برای منم سوال شده عزیزدل

https://www.google.com/search?q=روزهای قمر در عقرب سال 98&tbm=isch&source=univ&client=ms-android-samsung&fir=1sJI1U4UljJHMM%3A%2C96DbIZjdqVkcBM%2C_%3Br4VObc-kTn5hMM%3A%2CNul_YXmJqMmZyM%2C_%3BeqJpSnYJB4hjaM%3A%2C1q7MPoHX38hFjM%2C_%3BEt07HtIPG07hgM%3A%2CNNf4OFaAMASraM%2C_%3BPzMVRic6rUmhBM%3A%2CW2fWKcGP-7K2cM%2C_%3B-oNMhrkrcmZ8SM%3A%2CbaT_bclon4PFIM%2C_%3BrcJPjCTO7fkqeM%3A%2CzO_v2A_BKJMFZM%2C_%3BnUTmrOhI82BhwM%3A%2CUDAxhDciK6V8MM%2C_%3B3jKK_RLNZMgjyM%3A%2CHjKEMXZ9obxMwM%2C_%3BNbrYSFQgyJ5wTM%3A%2CdNHrrGD0XHWi_M%2C_&usg=AI4_-kRzMjql7hi85fTVYreQrHlH8RdPbg&sa=X&ved=2ahUKEwjEh-DFiOLhAhXRwKQKHV_cB3UQ7Al6BAgJEBo#imgrc=1sJI1U4UljJHMM

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

اتفاقا تو ماه رمضون خیلیییی خوبه اقدام 

قمر درعقربم مهم نیست فقط ی صدقه بدید بعدش

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2706