2737
2734

من تازه نامزد کردم مادرم چندساله فوت کرده واقعا دلم میخواد با مامان نامزدم رابطمون مادر دختری باشه. خواهرم ندارم با خواهراشم دوست دارم دوست و صمیمی باشیم. من دوسشون دارم. خیلی خوبن. ولی اینقدر اینجا همه بد میگن ادم میترسه. کسی هست رابطش با خانواده همسرش صمیمی و خوب باشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دنیای واقعی با نی نی سایت خیلی فرق میکنه...

خانواده همسرم مثل خونواده ی خود آدمن بیخودی بدبین نشو...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2728

یه سری که خانواده شوهرشون بدن واقعا‌..یه سری هم که کم نیستن از بچگی تو مخشون کردن که قوم شوهر لولوان و از فضا اومدن..این دسته خیلی خطرناکن و اگه در آینده خودشون م مادرشوهر بشن عروس بیچاره هست

2738

عزیزم همه که مثل هم نیستن هیچ وقت زندگیتو با کسی مقایسه نکن.

اگه خوب باشی اونا هم مرض ندارن باهات بد باشن که.

ما خدارو شکر باهم خوبیم

ای جان😍 تو فقطططط چرخ بزن در من و دل را بتکان😍😍

اگر واقعا میخوای رابطتون مادر دختری باشه پس اگر یه موقع چیزی بهت گفت که ناراحت شدی هم باید بذاری به پای یه حرف مادرانه نه اینکه فکر کنی چون مادر شوهره اینطوری گفته . خواهراشم همین طور . اگر واقعا میتونی اینطوری باشی باهاشون صمیمی باش ولی اگر نمیتونی حد و حدودتو حفظ کن

من خیلی صمیمی هستم با مادر شوهرم

چقدر خوب...چند ساله ازدواج کردین؟ من واقعا دلم میخواد رابطمون صمیمی باشه چون واقعا جای خالی مامانمو حس میکنم کسی جای مادر ادمو نمیگیره ولی میخوام رابطمون مثل مادرو دختر باشه. شدنیه واقعا؟

2706