2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم چه سبکی پیخونی

صحرای محشر محمد علی جمالزاده

جای خالی سلوچ دولت ابادی

کلیدر دولت آبادی

سلوک دولت آبادی

زوال کلنل دولت آبادی 

اگرآدم ترسویی نیستی شبا نمیترسی روزگار سپری شده مردم سالخورده دولت آبادی محشره محشر

همه اینا دانلودم میشن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

من اولین رمانی که به هر کس میگم بخونه اول بامداد خماره

رمان گل مریم من

فروشی نیست

بختک 

زروان

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
نمیدونم چه سبکی پیخونی صحرای محشر محمد علی جمالزاده جای خالی سلوچ دولت ابادی کلیدر دولت آبادی سل ...

آخری تا چ حد ترسناکه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2738
آخری تا چ حد ترسناکه

سبک رئالیسم جادویی داره دیگه تخیلی نوشته بعضی قسمتاشو نمیدونم چی بگم تا چه حد من خیلی ترسیدم خودم چون ترسوام ولی سبک قلمش توصیفاتش عالیه اصلا مگه دولت آبادی رمان زشتم داره

سبک رئالیسم جادویی داره دیگه تخیلی نوشته بعضی قسمتاشو نمیدونم چی بگم تا چه حد من خیلی ترسیدم خودم چو ...

نخوندم رمانشو اسمشو تو کتابای مدرسه میخوندیم منم ترسوام خیلییی

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
نمیدونم چه سبکی پیخونی صحرای محشر محمد علی جمالزاده جای خالی سلوچ دولت ابادی کلیدر دولت آبادی سل ...

آدم ترسویی هستم 😅 رمان های دخمل پسند بیشتر دوست دارم😃

نخوندم رمانشو اسمشو تو کتابای مدرسه میخوندیم منم ترسوام خیلییی

درباره مردم کلخچانه از روستاهای سبزوار فکر کنم بعد روند زندگی سخت اهالی ده  بیابانی رو خیلی ماهرانه نوشته بعد خیلی جاهاش از اجنه و آل و مرده ها گورستان گفته اجنه ای که پاهاشون مثل سم شتره خلیفه چالنگ اسمش میاد تن بدم میلرزه نخون خواهر 😨

2706