2737
2739

من نمیدونم که مردا هم سایتی دارن که برن از زناشون تو اونجا  بد بگن یانه ولی بنظرتون درسته اینجا میایم با افرادی که متخصصص نیستن امور شخصی خونواده مون رو میگیم و ازشون مشورت میگیریم؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره مثل درد و دل و تخليه انرژي و هيجان منفي و كاذب هست يه سوپاپ اطمينانه

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2728

مدیونید فکر کنید استارتر خودش مرده😏

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

از طرفداری نباشی صلوات 

باتوجه به تاریخ عضویت😁

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    

تخصص ندارن ولی تجربه دارن

من واقعا اینجا خیلی از تجربه های خانوما استفاده کردم

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

همدردی و همدلی با بقیه، کمک در حد توان به بقیه قابل تقدیره

ولی خود اون فرد عقل داره، باید همه نظرات رو بشنوه و تصمیمی رو بگیره که به نفع زندگیشه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2738

خوودت چي فكري كردي كه عضو شدي؟؟

خودت بهش فكر كن درست و غلطشو متوجه شو

عاقا من از اين داستان طرفداري به بعد

به تازه واردا حس خوبي ندارم!!😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

مشورت واقعی که بخواد زندگی آدمو تحت تاثیر قرار بده درست نیست.

ولی گاهی اوقات یه همفکری هایی میشه یه مقدار آدم رو تصمیمش تاثیر میزاره یا همدردی میکنن اونا خوبه

ای جان😍 تو فقطططط چرخ بزن در من و دل را بتکان😍😍

مشورت نمیگیریم بیشتر بحث دردودله

حالا اگرم راهنماییایی میکنن چه خوب چه بد اون طرف دیگه باید عقلش برسه که کدومو انتخاب کنه و بهترین کارو بکنه

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
2706