2737
2734
عنوان

جداخوابیدن ازهمسر

1131 بازدید | 82 پست

من امروز اصلاحال نداشتم این شوهرمم ازصبح رفته پیش دوستاش الان اومده هرچی اصرارکرد برم پیشش بخوابم نرفتم توپذیرایی خوابیدم اونم برگشت گفت آره دیگه داری عادت میکنی جدابخوابی غیب نداره خودت ضررمیکنی تاحالا 5بارجداخوابیدم نمیدونم دیگه کاردرستیه یاغلط اصلااعصابم بهم ریختی سرم دردمیکنه کمرم دردمیکنه اصلادوس نداشتم امروزدستش بهم بخوره ازش متنفرشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
امروزاگه بغلم میکردچندشم میشدمطمئنم یه حالت تنفرازش دارم امروز ازصبح 8رفته الان اومده منم مریض حالمم ...

وا واسه چي مثلا رفته رفيق بازي زنشو تنها گذاشته

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤

باور کن اگه بری پیشش بخوابی، یه قربون صدقه ات بره و ناز و بوست کنه هم حالت خوب میشه و هم از دلت در میاد، بعد از اینکه این کارا رو کرد یه لبخند بزن و بعد بهش بگو امروز از صبح که نبودی خیلی تنها بودم، نبودت واسم سخته، از صبح دوست داشتم پیشم باشی، اون هرچی گفت و توجیح کرد سکوت کن و هیچی نگو، باور کن فردا برات جبران میکنه

امروزاگه بغلم میکردچندشم میشدمطمئنم یه حالت تنفرازش دارم امروز ازصبح 8رفته الان اومده منم مریض حالمم ...

کار خوبی کردی اگه اینکارو نمیکردی  اینطوری باعث میشد این حسه تنفر ریشه پیدا کنه و عمیق شه

منم بعد زایمانم جدا از شوهرم میخوابم ـ به نظرم کم کم باعث ایجاد فاصله میشه  از نظر احساسی رابطه ...

اصلا دیگه دوس دارم سردبشم اون حتی تورابطه جنسیم خودخواهه حتی اونم دیگه نمیخوام

2706