2733
2739
عنوان

حاضر جوابی های خنده دار

8097 بازدید | 16 پست

دوستان بیاین تا حالا جواب های بامزه ای که بهتون دادن یا خودتون دادین رو بگید دور هم بخندیم اگه تو سایت هم دیدین بگین بهتره😁

من خودم تو سایت جواب یک خانومی رو دادم یک خانوم ریپ زد نوشته بود گل گفتی ای گل گفتی مثل یک بلبل گفتی جواب عالی دادی غنچه بودی شکفتی 😂😂😂

قشنگ حس کردم تو برنامه جمعه های روشن پژوهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا یک خانوم با یکی دیگه بحثش شده بود استارتر اومد مداخله کنه یکی از همون خانوما گفت تو دهنتو ببند با ...

😂😂😂😂😂😂

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2731

من ی برادرزاده کوچولو دارم گیر داده بود گوشیتو بده من بازی کنم حالا مامانش هم میگفت نده من بهش گفتم نمیشه دارم پیام میدی خیلی جدی گفت عمه پیام میدی اوشیت خلاب میشه ها بدش من

یعنی ضعف رفتم براش  

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

یکی تاپیک قطزه چکونی داستان میذاشت  میگفت دستم کنده 

بعد من گفتم چرا انقد لفتش میدی برای جذب مخاطب ؟ 

گفت خیلی بی فرهنگی من داذم وقت میذارم مینویسم تو میگی دارم لفتش میدم؟ من به خاطر شما از دیروز دارم تابپ میکنم از دیروز اینه دست مزدم؟ 

گفتمش اوکی اصلا من بدم تو خوبی فقط بگو چرا الان اینهمه برام تایپ کردی یه دقیقه هم طدل نکشید  ولی چهار تا خط داستان یه رب طول میکشه؟😂😂

گفت حالیت نمیشه دارم ادبی مبنویسم فرق ادبی نوشتن و معمولی نوشتنو نمیدونی و این خزعبلات

منم گفتم من حرف خودتو گفتم دو ردزه داری میگی دستم کنده پس بگو ذهنم کنده😅😅😅😅

من اصولا ادمی نیستم که اینجوری حرف بزنم ولی طرف تاپیکش دروعکی بود و واقعا داشت لفتش میداد 

و جالب ایته بعد از بحثش با من تند تند پست میذاست😂😂

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2738

من خیلی تو معامله ها ریسک میکنم یه بار یه وام سنگین درصد بالا گرفتن زدم به یه معامله بعدش خودم خیلی استرس گرفتم به خواهرم گفتن منم خیلی جرات دارما گفت جرات کلمه مودبانه ایه برای کارایی که تومیکنی

تو یه تاپیک گفته بودن مردای خائن میرن سراغ چه جور دخترایی، یکی گفت قابلمه میگرده درشو پیدا میکنه 

خیلی جالب بود مثالش

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ی بار یکی از دخترای فامیل داشت قیافه میگرفت ک درسخونه گفت من تا ی مبحثو نمیفهمیدم زمان مدرسه کتابو ول نمیکردم بعد رو ب من گفت تو چی

منم گفتم من مثه تو هموژنیزه نبودم ی بار میخوندم اگ فهمیدم ک عالی نمیفهمیدم میگفتم لابد قسمت نیست بفهمم😁

ی بار یکی از دخترای فامیل داشت قیافه میگرفت ک درسخونه گفت من تا ی مبحثو نمیفهمیدم زمان مدرسه کتابو و ...

😂😂😂

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2706