2737
2739
عنوان

سیسمونی ارزون

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 79 پست
منم زمستونی فقط کاپشن شلوار برداشتم  بقیه هم دو دست صفر و دو دست یک و یه دست دو و یه دست سه..ی ...

آره عزیزم منم گفتم شوهرم بخره...من ضروری میخرم تا سه ماه ..اونم زحمت بقیش بکشه 9 ماه داغون شدیم دیکه دنیا بیاد دهنم سرویس دیگه سیسمونی از سرشون زیاده 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
روروئک و کریر و ساک رو باهم چند خریدی؟ چون من کالسکه نمیخوام بخرم

من فقط قصد داشتم ساک بخرم و روروئک گهواره 

اما این سایت برو ببین قیمت 650 کل سرویس چهار تیکه دلیجان بود 200 گهواره 

کلا من کریر و روروئک کالسکه فقط برا اینکه بگم خریدم میخرم وگرنه استفاده ندارم مگر چند بار ...اونم پنج ماه بشه باید بزارم انباری ...به شوهرم گفتم با 850 میخرم بعد بزار تو سایت چند ماه بعد استفاده میفروشم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم منم گفتم شوهرم بخره...من ضروری میخرم تا سه ماه ..اونم زحمت بقیش بکشه 9 ماه داغون شدیم دیکه ...

آره والا نه ماه بارداری و بعدشم درد زایمان و بعدشم نگهداری از بچه .همه پای مادره

ان شاالله به سلامت تموم کنی دوران بارداریتو و نی نی رو صحیح و سالم بغل کنی

من فقط قصد داشتم ساک بخرم و روروئک گهواره  اما این سایت برو ببین قیمت 650 کل سرویس چهار تیکه د ...

منم خودم میخوام اینارو بخرم و به مامانم گفتم نخره

فقط بخاطر اینکه به قول شما بعدا بقیه نگن چرا نخریدن

گهواره نمیخرم.تختم نخریدم

2728
آره والا نه ماه بارداری و بعدشم درد زایمان و بعدشم نگهداری از بچه .همه پای مادره ان شاالله به سلامت ...

ممنون گلم ..ایشالا تو هم همین طور 😘😘😘😘

منم خودم میخوام اینارو بخرم و به مامانم گفتم نخره فقط بخاطر اینکه به قول شما بعدا بقیه نگن چرا ن ...

منم بخدا الکی خریدم اما جون ارزون بود دهن پر کن و قابل استفاده هم هست تا پنج ماه حتما نباید مارک باشه که ...بعدشم  استفاده کردم میزنم دیوار میفروشم چیز اضافی نگه نمی دارم 

منم بخدا الکی خریدم اما جون ارزون بود دهن پر کن و قابل استفاده هم هست تا پنج ماه حتما نباید مارک باش ...

روزی نیست که نگم لعنت به کسی که این رسم رو بنا کرد

وگرنه نیاز نبود اینهمه خرید واسه نوزاد.آدم بر حسب سنش و سایزش واسش خرید میکرد

فعلا میخوای بزار بمونه واسه بچه دومت.دیگه خرید کردی حیفه نفروش 

روزی نیست که نگم لعنت به کسی که این رسم رو بنا کرد وگرنه نیاز نبود اینهمه خرید واسه نوزاد.آدم بر حس ...

آخه من نمیدونی اگه بگم سر درد میشی یه انباری دارم فقط جهاز که کارتن آوردم گذاشتم توش. چهار سال دست نزدم جا ندارم باز کنم ....بخدا سه سرویس قابلمه دارم فقط تفلن باز کردم ...کارمندم زیاد خونه نیستیم دو نفربم همش اصراف شد ...سرویس قاشق چنگال جعبه ای پنج سال پیش خریدم 700 ببین الان چنده دو بار فقط ذیدمش اونم تو اسباب کشی ...یه سرویس چینی 18 پارچه فقط تو دست دارم ...یه کارتن 18 پارچه ارکوپال یعنی جابجا کردنش داغون میکنه کارگرارو من فقط چهار سال پیش دیدمش اونم موقع خرید تو مغازه ...سرویس چینی زرین اون موقع 3 تومن تازه ارزون خریدم اون که بازش نکردم ...سرویس کامل کریستال ....حالا اینا به کنار از اون قابلمه ها هست اش اینا درست میکنن نمیدونم چیه از کوچیک تا بزرگ مامانم داد ...گفتم مادر من اینا چیه گفت مادر شوهرت همش گفته بده بده ...خدا مرگش بده چهارتا تیکه ذختراش نداد مامان منو لیست داده بود که مامانم بیچاره به ما نمی گفت که فکر کردن چون بابام پول داره باید چند نسل منو جهاز بده ...خیلی چیزا نمیدیم چیه تو کارتن فقط تو انبار هست اونم به زور چپیده شده ...از سرویس تخت کمد و خونم که دیگه نگم چند شد سرد میگیرم 

2738
آخه من نمیدونی اگه بگم سر درد میشی یه انباری دارم فقط جهاز که کارتن آوردم گذاشتم توش. چهار سال دست ن ...

راجع ب سیسمونی نی نی حورا سوال دارم 

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤
راجع ب سیسمونی نی نی حورا سوال دارم 

ببخشید نت نداشتم ....الان آمدم ....هر سوالی داری بپرس اشکال نداره 

توضیحات من بدم ... من اصلا نمیدونم شهریار کجاست ...تهران چند بار بیشتر نیمدم...این سایت یه خانم به اسم فاطیما بهم معرفی کرد خودش خریده بود خدا خیرش بده ...اول قیمت دیدم گفتم حتما بونجول ولش کن دیگه دو سه ماه تقریبا از فکرش در آمدم تو اینستا دنبال خرید بودم .....چون استراحت مطلق بودم خطر زایمان زودرس نا اینکه رفتم گشتم دوباره همون تاپیک پیدا کرذم اسم کانال در آوردم قشنگ زیر روش کردم دیدم خدایی خیلی چیز ها تو اینسنا در مغازه از اینا گردن ترن...اولین بار میخواستم خرید اینترنتی کنم ...خلاصه چون پول ار خودم داشتم خرج میکردم تصمیم گرفتم دل دریا بزنم سفارش بدم از همون شهریار فرستادن تا یزد و از اونجا تا خونمون 28 همش شد یعنی مفت وقتی دیدم اجناس دونه دونه بار گردم چک کردم خدایی عالی بود ...کیفیت خوب ...قیمت ارزون بود چون تولیدی بود ....خلاصه این داستان من ...به هرکی دنبال سیسمونی پیشنهاد دادم گفتم راضی بود من و دعا کنن و اون خانم که به من گفت ...حالا سوال داری بپرس عزیزم من تبلیغ نمیکنم به جون بچم فقط فقط هدفم اینه هزینه گرون کسایی ندارن بتونن چیزی گرفته باشن وگرنه کسایی هستند پول یه دست لباس 500 میدن 

این فقط یه دونه از کسایی که بهش معرفی کردم خرید و دوست داشت کلا من خیلی تاپیک ها گفتم ،

https://www.ninisite.com/user/f290f255-59f9-4ac9-815d-ffc4155658f7/cccb

2706