2737
2739
کنکور خوندن‌نداره بزن آزاد بخون

ممنون از راهنماییت😒😒😒😒😒

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
معلومته پولدار مملك هستيد كه ميگيد ازاد بخوون كسي كه واقعا هدف داشته باشه دولتي ميخونه كه براي ايند ...

وللش باااووووو.انگار خودش چی خونده تو یونی

امیدو از آدم نگیرید حداقل😎

لال شید لطفا.میدونیم زبون دارید قد خاک انداز😐

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
2738
خودم‌ آزاد خوندم پولدار هم نبودم اکثر هم کلاسی ها فقیر بودن 

پس افرين به شما

ولي به نظر شخصي خودم

توهين نباشه يه وقت براتون

كسي كه ازاد ميخونه عقل نداره تو كله ش

چرا كسايي كه دولتي ميخووند تيزهوشان محسوب ميشن ووقتي بياد با توجه به رشته ش كار كنه ارزش خودش ميره بالات

نظر شخصي هست البته

معلومته پولدار مملك هستيد كه ميگيد ازاد بخوون كسي كه واقعا هدف داشته باشه دولتي ميخونه كه براي ايند ...

اینووووو

امضات تو حلقم

فقط تو کمنت بذار ،،، آفرین

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش
وللش باااووووو.انگار خودش چی خونده تو یونی امیدو از آدم نگیرید حداقل😎 لال شید لطفا.میدونیم زبو ...

با من هستيد؟؟

اگر با من هستيد من قصد توهين به كسي رو نداشتم 

ولي براي خودم تجربه هست دختر عمو بابام كه باباش پولدار هست نه از اون پولدارها 

پولداره هاي خسيس

دخترشو فرستاد ازاد دارو سازي

الان هيچي نشده رفته مغازه زده 

منظورم كسي كه بره ازاد و يه ادم شاغل بشه بعد اون ارزش داره🙂

خودم‌ آزاد خوندم پولدار هم نبودم و نیستم اکثر هم کلاسی ها فقیر بودن 

فقط امضای جوجه اردک زشت بخون 

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش
با من هستيد؟؟ اگر با من هستيد من قصد توهين به كسي رو نداشتم  ولي براي خودم تجربه هست دختر عمو ...

مغازه چی زده؟؟؟

همون آزاد دارو میتونی قبول شی؟؟؟

اینووووو امضات تو حلقم فقط تو کمنت بذار ،،، آفرین

ببخشيد جمله ي اخر و متوجه نشدم

؟؟!

من هدفم اين هست اميدوارم با پشتيباني خانواده و دعا بعضي از دوستان بتونم برم

انشالله شما هم هميشه موفق سر بلند باشيد🌹

2706