2737
2739
عنوان

خانمهای علاقه مند به رمان تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 19 پست

عزیزم ببخشید من نبودم دیدم صدام کردین ممنون که تاپیک کردین داستان رو ❤️😍

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببخشید من نبودم دیدم صدام کردین ممنون که تاپیک کردین داستان رو ❤️😍

خواهش میکنم عزیزم.آخه احساس کردم تعدادمون کم شده.

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
خواهش میکنم عزیزم.آخه احساس کردم تعدادمون کم شده.

اره بعد از عید کم شده راستش من خودمم خیلی دوست ندارم جو الان سایت و کم میام فقط برای داستان گذاشتن یه بارم آخر شب سر میزنم خانم‌های اینجا بیشتر علاقه به موضوعات جنجالی دارن خیلی استقبال نمی کنن من به احترام همون ده دوازده نفری که هستیم داستان ‌‌میذارم. ❤️

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
2731
اره بعد از عید کم شده راستش من خودمم خیلی دوست ندارم جو الان سایت و کم میام فقط برای داستان گذاشتن ی ...

آره خیلی خاله زنک بازی شده.منم بیشتر به خاطر تاپیک شما میام.مخصوصا داستان عقاب.خیلی نوستالژی و قشنگه

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)