2733
2739

دندون عقلم یه تیکه لثه روش داشت منم نمیدونستم خراب شده و باردار شدم. حالا چند هفتس سه تا از دندونای بالام که سالمن درد میکنن. ممکنه بخاطر پوسیدگی دندون عقل باشه.

من که وقتی ی دندونم درد میگیره حس میکنم باید تمام دندونامو بکشم از درد

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله. اگ سه ماه دوم هستی برو بکش

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2728

اگه اين سه تا كنار دندون عقلت هست ممكنه اون فشار بياره بعيد ميدونم خراب شدنش باعث درد بشه 

ممكنه چون جاي فك تنگ شده فشار بده و درد بياره براي من اينطوري بود 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2738

دندانها با هم درارتباطن.گاهی درد یک دندان به بقیه دندانها میزنه .باید دندان عقل رو بکشید

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
اره منم نصف فک بالا و پایینم درد میکنه. فقط زایمان کنم برم بکشم این دندونمو

واقعا درد بدیه 

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2706