2733
2739
عنوان

پری و من

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 24 پست
ای بابا ! ..تو تازه عروسی و طبیعی جلوگیری کردی ؟؟!!چی بهت بگم من آخه...کاندوم استفاده کنید خب 

نمیدونم ک آقای شوهر از خودش کشف کرده اینو 

هر چیم میگم امکان بارداری هس میگه ن

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا وخوب بودن رابطه بین داداشام وتعبیرنشدن خوابم وسلامتی همه ی پدرو مادرهایه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
منم دوماه بعد عروسی غیر منتظرانه باردار شدم😂😂

مبارکه😁😁😁

آخه کلی قسط و وام داریم برا همین نمیخوام

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا وخوب بودن رابطه بین داداشام وتعبیرنشدن خوابم وسلامتی همه ی پدرو مادرهایه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم ک آقای شوهر از خودش کشف کرده اینو  هر چیم میگم امکان بارداری هس میگه ن

عیبی نداره ...شما هم یه دوقلو واسش بدنیا بیار تا دستش بیاد!

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
عیبی نداره ...شما هم یه دوقلو واسش بدنیا بیار تا دستش بیاد!

توان زاییدن ندارم خواهر کوشولو موشولوام 😂

2742
توان زاییدن ندارم خواهر کوشولو موشولوام 😂

خب حالا ک کوچولویی جلوگیری کن...قرص ضدبارداری بخور

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
خب حالا ک کوچولویی جلوگیری کن...قرص ضدبارداری بخور

چشم😶😶😶

2740
واسه من بچم الان نزدیک دوسالشه مبارک نیست😂😂

خداحفظش کنه😙