2737
2739
عنوان

دختررویاها:ی نظر سنجی مهم و حیاتی 😆😂فان

| مشاهده متن کامل بحث + 1809 بازدید | 314 پست
ینی آفرین خوبه😊

هر چند ک‌ معنیش این نبود😕 ولی مرسی😊

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تکراری خوب نیس😁

چی تکراری خوب نیس؟

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2731
جواب تکراری☺

جواب تکراری بهتر از جوابِ اشتباهِ😊

بعدشم کجا تکراری بود؟

جواب تکراری بهتر از جوابِ اشتباهِ😊 بعدشم کجا تکراری بود؟

جواب اشتباهی وجود نداره جوابای من همه عمیقه😁

گفت: «درنگ کنید که من آتشی دیده ام...ای بسا خبری بیاورم از آن».....رفت.......و «پیامبر» بازگشت.
جواب اشتباهی وجود نداره جوابای من همه عمیقه😁

اووم؛ الان ینی آتیه میشه افرین یا چی؟

2740
اون ینی آفرین استعداد خوبی داری در آینده میدرخشی و...😁

وای خدا؛ چ خوب سرهم کردین 

اصلا هم تابلو نیس ک اشتباه خودتونو قبول ندارینااا

وای خدا؛ چ خوب سرهم کردین  اصلا هم تابلو نیس ک اشتباه خودتونو قبول ندارینااا

به این میگن درهم سازی نه اشتباه...

تا حالا ندیدی به یکی یه چیزی میگن نمیشنوه یا نمیفهمه حرفو یه جور دیگه میگن؟😁

گفت: «درنگ کنید که من آتشی دیده ام...ای بسا خبری بیاورم از آن».....رفت.......و «پیامبر» بازگشت.
به این میگن درهم سازی نه اشتباه... تا حالا ندیدی به یکی یه چیزی میگن نمیشنوه یا نمیفهمه حرفو یه جور ...

نمیدونم ولی من نظرم با شما فرق میکنه؛ شما هم اینبار استفاده کردین بعدم ب قول خودتون درهم سازی و.. اما دفه دیگه جای مناسبش استفاده کنید😊

نمیدونم ولی من نظرم با شما فرق میکنه؛ شما هم اینبار استفاده کردین بعدم ب قول خودتون درهم سازی و.. ام ...

خیلی هم خاص و مناسب بود...بعدا میفهمید😌

@hanaaaaiiii ‍  @leyliiiiiii ‍  @goliiiiiikhanum     @shiny777   &n ...

اخ اخ دیر رسیدم حیف 

مرسی مهربون جان

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2706