2737
2734
عنوان

خیانت همسر😔

500 بازدید | 25 پست

همش میترسم بهم خیانت کنه 😕

همش استرس دارم .و بااینکه هیچ خلافی ازش سرنزده بهش بی اعتمادم..میترسم بهش اعتماد کنم و ازاعتمادم سوء استفاده کنه😢اینجوری خودمم تو عذابم .شوهرمم😣نمیتونم اخلاقم درست کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
رو خودت کار کن  مگه همه مردا خیانت میکنن

شاید روزی ۲۰ بار همین ب خودم میگم..حتی نمیتونم تعریف شوهرم پیش کسی بدم و ازخوبیش بگم .‌میگم شاید فردا بم خیانت کرد .بعدبهم میگن  اینه همون مردخوبی ک میگفتی 😭

اینجام تاثیر داره..ولی من از اول ازدواج اینجوری بودم..گاهی فک میکنم از دوس داشتن زیاد

منم همینم از دوست داشتنه زیاده و یکمم تو دوره ی مجردی من همکارای مرد زنباز خیلی دوروبرم بودن واقعا فکرمو خراب کردن..

شاید روزی ۲۰ بار همین ب خودم میگم..حتی نمیتونم تعریف شوهرم پیش کسی بدم و ازخوبیش بگم .‌میگم شاید فرد ...

اگه خودت خانم مهربون و کدبانو و خوشکل  خوش اخلاق و .. هستی 

نه فکر بد نکن 

زندگی کن خواهر من 

شک به دلت نزار بیاد 

😢.همش میترسم یکی بیاد بینمون بهم بریزه

آدم به چیزی که فکر میکنه سرش میاد

خانمم من چپ و راست بهم گیر میده.. گفتم تا حالا چیزی ازم دیدی؟؟ میگه اگه دیده بودم که تا حالا زنده نبودی

بخدا یه شماره ناشناس بهم زنگ بزنه خودم استرسم میگیره.. بعضی وقتا به خودم شک میکنم.. تمام گوشیمو بررسی میکنه. تو محل کار به شماره داخلیم زنگ میزنه تا نکنه مرخصی گرفته باشم

مطمئن باش این کارا نتیجه برعکس میده

تو این دور و زمونه باید چارچشمی مراقب بود. ولی شکاک باشی هم خودت لطمه میبینی و هم شوهرت

2706