2737
2739
عنوان

دلم گرفته

67 بازدید | 7 پست

چرا همه چی درهم و برهم شد خدا.

پسرم مریضه ویروس گرفته تب داره و بی حاله بچم ۹ ماهشه مادرشوهرم ریه هاش عفونت کرده بیشتر از ی هفتس بیمارستان بستریه.

مامانم فردا میخواد عمل کنه رحمشو برداره من بخاطر پسرم نمیتونم برم پیشش چرا امشب نمیگذره خیلی دلم گرفته

بچه بودیم امکان نداشت بخوریم زمین و این جمله رو نشنویم :خدا رحم کرد سرت جایی نخورد !.

تنشالله حال دلت و خوده خدا خوب کنه. انشالله همش حل میشه عزیزم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنشالله حال دلت و خوده خدا خوب کنه. انشالله همش حل میشه عزیزم

دلم همش شور میزنه دعا کن پسرم زودتر خوب شه دارم دق میکنم اینطوری میبینمش بی حاله.

بچه بودیم امکان نداشت بخوریم زمین و این جمله رو نشنویم :خدا رحم کرد سرت جایی نخورد !.
2731
دلم همش شور میزنه دعا کن پسرم زودتر خوب شه دارم دق میکنم اینطوری میبینمش بی حاله.

خوب میشه عزیزم حواست به تبش باشه.شیاف بزار براش

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

امیدوارم که همه به خیر وسلامتی طی بشه این ها امتحاناتی است که برای همه پیش میاد الان با این دل گرفته وغمگین اقا را صدا بزن واز او بخواه تا ازخدا بخواهدتا مشکلات همه وهم چنین مشکلات شما را برطرف کنه وبیماران شما را شفا دهد.

خوب میشه عزیزم حواست به تبش باشه.شیاف بزار براش

استامینفون میدم بهش دکتر نگفت شیاف بده. از ۳۸ بالاتر نلفته تبش

2738