2737
2739
عنوان

دلم گرفته

122 بازدید | 21 پست

صبح رفتم خونه مادرشوهرم شوهرم ب شوخی ی فوش بهم زد خیلی ناراحت شدم سرم داره میترکه

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی از خودم بدم میدم جواب شو ندادم اصلا نمیتونم جواب کسی که بهم تیکه میندازه رو بدم از صبح که رفتم حالم بده 

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
خدا لعنت کنه مادرشوهرا رو منم اعصابم خورده ازش.. . اه اه اه

اره واقعا هروقت میرم اونجا اعصابمو خورد میکنن

هزار بار ب شوهرم گفتم پیش کسی حتی ب شوخی بهم بی احترامی نکن همش میگه باشه ولی بازم تکرار میکنه

2738
شما واسه چی؟متاهلی؟

آره.بیشتر برا اینکه بچه دار نمیشم افسرده شدم بخاطرش و همه فضولا در کمینن,

شوهرمم یه مدته حرفمو اصن گوش نمیده بهم میگه باشه بعد کار خودشو میکنه انگار من پشم

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

دعوت میکنه میگه بیاید کباب کردم میریم اونجا اصلا گوشت جلو من نمیذاره درحالی که شیر بچه میدم زود ب زود گرسنم میشه

2706