2737
2734

میشه برام بگیرین؟ خیلی درموندم😔

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هیچکدومو نمیتونم ولی مشکلتو بگو شاید تونستم اخه ابجیم میگه همیشه حرفات درسته 

از کسی ک دوسش دارم هیچ خبری ندارم

حس میکنم امروز یکاری کرده مثل ازدواج، نشون، یا یچیز اینمدلی

کلافه شدم از استرس😭

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
2731
نه بنظرم هیچی نشده الکی نگرانی دوستی یه طرفه اس؟

خدا از دهنت بشنوه

تورو خدا حس واقعیتو بگو من تحملشو دارم

قبلا دو طرفه بود ولی الان ک داره لج میکنه و فعلا ی طرفه شده

من هیچکدومو نمیتونم ولی مشکلتو بگو شاید تونستم اخه ابجیم میگه همیشه حرفات درسته 

چی میشه یه سوال منم جواب بدی؟

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
2738
خدا از دهنت بشنوه تورو خدا حس واقعیتو بگو من تحملشو دارم قبلا دو طرفه بود ولی الان ک داره لج میکنه ...

واقعا دارم حسمو میگم هیچی نیس بنظرم

عزیزم نگران نباش اگه چیزی مال شما باشه دنیا نمیتونه ازتون پس بگیره و اگه هم مال شما نباشه به اجبار و هیچ روش دیگه ای هم مال شما نمیشه ...پس سعی کن در حالی که براش تلاش میکنی نگران نباشی و همه چیو بخدا بسپاری..چون خودش بهتر میدونه

واقعا دارم حسمو میگم هیچی نیس بنظرم عزیزم نگران نباش اگه چیزی مال شما باشه دنیا نمیتونه ازتون پس بگ ...

دستت درد نکنه فداتشم ک وقت گذاشتی 

خدا خیرت بده

❤️❤️❤️❤️

باشه عزیرم من غیب نمیگم ها فقط حسمو میگم اخه ابجیم خیلی به حس های من اعتقاد داره..میخوام ببینم واس ...

من کی مامان میشم؟دیگه داره یک سال میشه طاقتم تموم شده

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
2706