2737
2739
عنوان

ﺭﺍﻫﮑﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﻕ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﺎﺩﺭ ﺷﻮﻫﺮ و ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺷﻮﻫﺮ:😂😜

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 35 پست
خیلی باحال بود  واقعا خواهرشوهرمادرشوهرمی ببینن که پسرش عاشقانه زنشودوست داره میترکن البته همه ...

اره دقیقا الان مادرشوهرم داره از حسودی میمیره

من ی بار عمل‌کیست تخمدان شدم

از اونموقع شوهرم خیلی بهم محبت میکنه چون بهش گغتم استرس نباید داشته باشم بهش ثابت شده

داره میسوزه بدرفتاری میکنه از حرصش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عروس ما فقط اون چندتا نکته اولو رعایت میکنه که بزنه تو ذوق آدم. بیمار😏 همشم از داداشم جلو ما شکایت میکنه و بد میگه انگار چاقو گذاشتیم زیر گلوش که بیا عروس ما شو😓

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2738
😲😳😳 چندسالشه خواهرشوهرت؟

۳۸ساشه ۴تابچه داره ۲تادخترش همسن منن دوتاشم کوچیکن بلد نیس بافاصله وایسه حرف بزنه فقدباشوهرمن وقتی حرفی داره بایده خودشو بنوازه رو شوهرم با هرهر کرکر وشوخی بگه درسته منظوری نداره ولی محبت خواهر برادری دیگه این شکلی شو ندیدم

بدترین آدما همونایین ک میدونن از چی حساسی ودقیقا همون کارو انجام میدن
۳۸ساشه ۴تابچه داره ۲تادخترش همسن منن دوتاشم کوچیکن بلد نیس بافاصله وایسه حرف بزنه فقدباشوهرمن وقتی ح ...

یعنی میخواد پز بده!!!؟

اگه به فکر خودش باشه تو اتاق خودشون هر کار بخواد میکنه، ببخشید صریح گفتم

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂
والا بخدامنم اینجوریشوندیده بودم😳

بزرگترین اختلاف ما ی ساله نیمه سر این چیزاس وقتی نامزدم بهم زنگ میزنه میگه چرا ب خانومت میزنگی ب من نه ماکه باهم بودیم چرا واس اون فلان چیز میخری واس من ظرفای کثیفتو اینم از مادرشوهر.جاریمم ک شوهر خودشو ول کرده با شوهر من میره بیرون میره واس لباس زیر خریدن هی قلقک میده کتکش میزنه واااای چقد حرف زدم دلم پره

یعنی میخواد پز بده!!!؟ اگه به فکر خودش باشه تو اتاق خودشون هر کار بخواد میکنه، ببخشید صریح گفتم

ن میخواد منو حرص بده آخه منم داداشمو قد دنیا دوس دارم ولی ازین کارا نمیکنم

2706