2733
2734
عنوان

یه اتفاق بد فکرکنم...

228 بازدید | 12 پست

امروز موعدم بود پریودبشم ولی نشدم اقدام کردم برابارداری

دل درد واینانداشتم گفتم حتما باردارم...

توپذیرایی بودم ازطبقه بالا صدای عجیبی اومد فکرکردم زلزله هست خیییلی ترسیدم الانم زیر دلم دردگرفته...یعنی اگه بوده سقط شده؟😢

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😢

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2738
بعد دلدرد خونریزی داشتی؟

نه هنوز هیچ لکی هم ندیدم 

هنوز24 ساعت از موعد پریودت نگذشته خیلی زوده برا این فکرا

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲